1. 1.
  dinin güzel ahlak vermediğinin kanıtıdır.

  Sanarsın onlar ateist, biz müslüman. Tüm günahları müslümanlar işler ama hesabını ateistler öder. Bu din resmen sizi terbiye etmek için üretilmiş ama başarısız. Ateist olup ahlaksız olanı az tanıdım ama tanıdığım bütün müslümanlar ahlaksız. ironiye gel... Zina yapan müslüman, iddaa oynayan müslüman, gıybet yapan müslüman, hırsızlık yapan müslüman, yalan söyleyen müslüman, namaz kılmayan müslüman, kuran okumayan müslüman... Bir de bunları söyleyince önemli olan iman, günah işlemek bizi günahkar yapar ama dinsiz yapmaz diyen ekstra idiotlar var. güzel amel işlemedikten sonra o din seni kurtarmaz salakcım. Her boku ye, sonra cenneti um. Pragmatistliğinizde boğulun. Her fırsatta laf soktuğunuz ateistlerden daha alt katta yanacaksınız çünkü inandığınız dinde münafıklık kafirlikten daha ağır suç.
  1 -5 ... creepy doll
 2. 2.
  kafirler iman etmediklerinden onlara defter tutulmaz .günah yada sevapları yazılmaz . onlar sadece iman etmekle mükelleftir . bu açıdan bakıldığında günahları müslümanlar işler . küfür ve şirk günahın üzerinde bir haldir .
  2 ... dinazorus
 3. 3.
  ateist birinin günaha sevaba inanması ironisidir müslümanlığa meyillidir aynı zamanda babasıyla cuma namazına gider ve dinsizlik çok güzel yha der.
  2 ... la havle vela is la bonita
 4. 4.
  Küffar'a günah yokki zaten.

  Sabah sabah tespit sıçmak bu olsa gerek, günah +'dan -'dir. Zaten + olmayan birinin eksisi olmaz ki, önce iman etmek gerek günah bile bir berekete dönen bir şey kafir olmak o kadar kötü ki düşün, günah bile sana bulaşmıyor.

  izzet ve kibr veren iyi, masiyet ve boyun eğikliği veren günahtan aşağıdır. Demiş.

  Günahta bir mertebe, ALLAH'ın affedici sıfatlarının tecellisi ortaya çıkar.

  O yüzden kafir iman etmedikçe günah zaten işlemez, o yüzden sevaba dönecek bir şeyide olmaz, sabahtan akşama kadarda ya rahman çekse nafayda.
  ... mevzun
 5. 5.
  cennet arzusu ve cehennem korkusu ile iyi insan olmaya çalışırsan böyle çuvallarsın işte dedirtir insana...
  1 ... search for the lost entry
 6. 6.
  Giren çıkan bize yani... Defter tutulmayacaksa ben de kafir olayım, kafir olmak daha eğlenceli görünüyor.
  Dünyayı kendimiz için cehenneme çevirme arzumuzdan, arzu da değil psikolojik sorunlarımızdan kaynaklı bir inanç sistemimiz var.
  Yok kadınlar kahkaha atmasın, hamileler sokakta dolaşmasın, taşıyıcı annelik zina, zina zaten zina, alkol haram, kadınlar örtünsün ve vücut hatları belli olmasın ama erkekler şort atlet gezebilsinler... öff, hangisini saysan ki... Neden bizim dinimizde bugünleri görerek "salak gibi birbirinizi öldürmeyi bırakıp adam olun artık" şeklinde bir açıklama yapacak din adamı çıkmaz.
  ... rick blaine
 7. 7.
  islam kötülüğü emretmedikçe, islamı yaşıyoruz diyenlerin eksik yaşaması islamı bağlamaz.

  ikincisi madem o kadar kötüydük, neden isveç tecavüz olaylarında dünya birincisi.

  http://www.ntv.com.tr/arsiv/id/24960892/
  ... mevzun