1. 1.
  (bkz: elton john yasaklansın)
  4 -3 ... cirkinordekyavrusu
 2. 2.
  (bkz: bursa başkent olsun)
  10 -4 ... chazsmyr dhuunyl
 3. 3.
  (bkz: kadikoy il olsun)
  3 -1 ... blindguardian
 4. 4.
  elton john ananıda al git dedirten temenni.bunun neresi özgürlük,bunun adı tamamen sapıklık.
  2 ... nickimle değil entrylerimle hatırlanmak isterim
 5. 5.
  kafayı sıyırmış bir insanın ciddiye alınmaması gereken komik sözü.
  2 -2 ... chilavert
 6. 6.
  (bkz: türkler yeniden gök tanrıya tapsın)
  2 -4 ... chazsmyr dhuunyl
 7. 7.
  elton john a bu kadar kızılması anlamsız(bu lafı gercekten dediyse bile)tamam cok mantıklı bir söz degil ama diger insanlara ve dinlere karsı yapılmıs bir veryansın.kendince dogruluk payı olabilir gecmişinde ve suan yasadıgı olaylardan! dogruya dogru kimse escinselleri sevmiyor toplumda dinde bunu destekliyor. özellikle medeniyetten geri kalmıs toplumlarda hep bir kin ve bir düşmanlık var bu kimselere... burdaki sonuc onun kendince yaptıgı bir veryansındır öylesine söylenmiş bir söz. ama icinden bazı acı gerceklerde cıkıyor bu da bir gercek!
  4 -5 ... like a_ rolling stone
 8. 8.
  bu fikri ortaya atan arkadaşa helal olsun diyorum, yürekten kutluyorum ve hayatının geriye kalan kısmında başarılar diliyorum. yassaklansın fikriyle nobel alabilir.
  1 -1 ... chazsmyr dhuunyl
 9. 9.
  (bkz: yassah kardeşim)
  2 -1 ... sozlugesozlukdiyenyazar
 10. 10.
  düşüncesizce söylenmiş bir cümle. bir yıldıza ait; özellikle yıldızsanız, yani kitleleri arkanızdan çekecek nitelikte insansınız demektir. lafı söylemeden önce bir düşünmek gerektir sonrası, dinleri yasaklamak radikalizmi iki katına çıkartır. bu tip kurumların üzerinde baskı yapmak, son derece zararlıdır. tarih bunun örnekleriyle doludur.[sovyetler, 40-50 arası ülkemiz bir çok yer].

  sonuçta bundan zarar gören yine eşcinseller olur; bence dinleri yasaklamak yerine; yanlış zihniyetleri yasaklamak gerekir[burada bahsettiğim yanlış zihniyet homo'larınki değil, onların ne şekilde homo olduğunu-keza bazen doğuma bile bakar- sorgulamadan bazen varoluşlarını suçlamaya kadar giden insanların zihniyetini değiştirmek gerekir- bu da bir eğitim sorunudur.

  bunun yanında; fazlalıkla öznel düşünmüş bu konuda. koşulların dayatması olduğu kesin ama insanlık için fazlalıkla zararına sonuçlanacak bişeydir. sonuçta insanlık homoseksüelerden ibaret değil. ama benim elthon john'a bir mesajım var; gazetede bir röportajını okumuştum. aids hastalığının avrupa'yı kasıp kavurduğu zamanlarda girdiği cinsel ilişkiler sonucunda, aids ya da insanı öldüren çeşitli cinsel hastalıklardan kapmadığı için şanslı hissettiğini söylemişti kendini;

  sevgili elthon john bundan dolayı; en azından tanrıya şükredebilirsin, ''dinler yasaklansın'' demek, yerine!
  1 ... calderon de la barca