1. 1.
  artık iyiyden iyiye azıtan bu allahsız ve kitapsızları %99'u müslüman olan ülkemizden atma vaktti gelmiştir!

  bişnev ez gecmis zaman olur ki çün hikayet mikuned!!!

  şimdi arkadaşlar bi tane piyanis çıkıyor bi tane karikatüris çıkıyor bi tane bilim adamı çıkıyor yok allah yok dinler yalan falan şimdi soruyoruz size bu ne demek? siz bizim milli ve dini deyerlerimize nasıl saldırma hakkı buluyonuz kendinizde! sizin hiç mi vicdanınız yok! sizin aileleriniz sizi nasıl yetişdirdi! madem allah yok bunca kainat nasıl oldu! madem maymundan geliyoz maymunlar neden hala evrim geçirmiyo!

  bırakın bu işleri bilader bırakın allah birdir ve hz muhammed onun kulu ve elçisidir! az akıllı olun kuranın mucizesine güvenin-inanın!

  şimdi plan şu ateistleri madem öldüremiyoz napcaz biliyor musunuz? bunları toplayacağız bi pazar yerine zaten toplasan kaç ateist var ki? 200 bilemedin 300 tane hepsine gidiş bileti dahil olmak üzere en ateist ülkeden vize alacağız parasını da biz vereceğiz ki fakirler de yol alsınlar üzerimize yapışmasınlar. sonra bunları şutinden şıtratze! ondan sonra ülkemiz bakın nasıl daha yaşanılası daha güzel dha aydın bi ülke oluyor görün!

  inşallah cennetmekan ulu hakan recep tayyip erdoğan da bu çağrıma kulak verir de bi şeyler beceririz...
  -2 ... gecmis zaman olur ki
 2. 2.
  sen ateistlere vize ve tek yön bilet temin edersen ben de ateist olurum.

  tanım: kulağa fena gelmeyen fikir.
  1 ... jetlag olmus barbunya
 3. 3.
  Saçmalıkdır. Onların kendi seçimidir saygılı olmak lazımdır. Tabi ki onlarında bize saygılı olması koşuluyla .. Misal: suda boğulurken bir ateist elini uzattı tutmayacak mısın? yada tam tersi bir ateist boğlulyor elini uzatmayacakmsın? ...
  ... ahmet giray
 4. 4.
  Allah hic bir zaman turk milliyetinin, turk kokeninin milli degeri degildir. Allah bu ulkedeki müslumanların tapındığı soyut seylerden yalnızca biridir.
  ... illiterate
 5. 5.
  islamda yeri olmayan davranıştır.

  peygamberimiz "senin dinin sana, benim dinim bana" demiştir.

  islama zarar vermediği sürece hiç kimseye karşı bir eylemde bulunma hakkı yoktur müslümanın.
  ... bori