1. 1.
  Havaalanındaki başörtülü çalışanlara hakaret videosu çekerek Hepimizi trolleyen Bülent kökoğlu denen herifin sosyal medya hesapları incelendiğinde aslında sürekli dini paylaşımlar yapan muhafazakar görünümlü biri olduğu ortaya çıkmış. Videoyu da seçim öncesi provakasyon amacıyla çekmiş.

  Bu da tarihe insanlık üstü bir şerefsizlik olarak geçti.

  bülent kökoğlu nun provakatör çıkması
  bülent kökoğlu nun provakatör çıkması
  bülent kökoğlu nun provakatör çıkması
  bülent kökoğlu nun provakatör çıkması
  8 -3 ... serdarsl06
 2. 2.
  defalarca başlığı açılmış konuyu mal bulmuş mağribi gibi atlayıp açmak nedir. her dindar akp li mi oluyor. öyleyse chp neden saadet ile ittifak yaptı ya da abdüllatif şener i baştacı etti. adamın akp ile ilgili bir fotoğrafı ya da akp yi destekleyen bir lafı var mı.
  ekşi sözlükten başlık araklamaktan soldaki başlıklarada bakmıyorsunuz az orjinal olun. ayrıca bir bak adamın chp li belediye başkanı ile fotoğrafı ve alenen desteklediği yazısı var.
  bir salak kuyuya taş atıyor alayınız atlıyor. adam zaten şu an nezarette yarında savcının karşısına çıkacak.

  https://galeri.uludagsozl...%C4%B1kmas%C4%B1-1827308/
  7 -13 ... inderex
 3. 3.
  yazının herhangi bir yerinde herhangi bir parti adı geçmiyor.
  9 -3 ... serdarsl06
 4. 4.
  Bu adamın ne olduğu değil mesele. Mesele o videoda söylediklerine hakikaten katılan binlerce insan olması ve bizim müslümanlar olarak bu insanlarla iç içe tedirgin bir şekilde yaşıyor olmamız.
  4 -8 ... ruhsal enfeksiyon
 5. 5.
  Adamın Facebook arkadaş listesindeki kokoş sayısı gerçek kimliğini belli ediyor. Listeden 10 tane CHP kadın kolları cıkar. Adamın hayat fikri yaşam tarzı belli. isterse a haberin kapısında sabahlasın...
  4 -6 ... 7eylul2005
 6. 6.
  Kapalilardan tiksiniyorum kara böcek bunlar diyip provokasyon yapan adamın kim olduğu belli olmuş. Tiyatrocu.
  bülent kökoğlu nun provakatör çıkması
  6 -2 ... forza besiktas
 7. 7.
  Şu gün şu saatte ne bekliyordunuz ya başka ?
  1 ... nardaninciler
 8. 8.
  Bakın sizin yanıldığınız nokta şurası.siz dini paylaşımlar yapan birini direkt akp'li olarak anlıyorsunuz. Demekki siz solcu biri dini paylaşım yapmaz kafasındasınız. Oysa solcu biri iman ve ibadet ehli olabilir.
  -4 ... sultan baybars
 9. 9.
  bülent kökoğlu nun provakatör çıkması
  1 ... ibni maymun
 10. 10.
  isterse a haberin kapısında yatsın yine de olmaz ühüü derken adam zaten turkuvaz medya grubunun kapısında yatıyormuş aha ha ha.

  Lan ah bu çomarlar var ya bu çomarlar... Bakın artık durumun yanlışlığını konuşmuyorlar ve hemen savunmaya geçtiler. Kim yaparsa yapsın yanlıştır bu demek yerine yea nereden belli akp olduğu yea belki de değil yea ühü ühü.

  Bir akp'liye bunları inandırmak imkansızdır çabalamayın.
  3 ... keyf kahyasi