1. 1.
  sayın rahşan ecevit'in söylemesi gereken cümle. ecevit gerçekten türkiye siyasi tarihinin en renkli ve önemli kişiliklerinden, liderlerinden biriydi. yaşadığı süre içerisinde bir çok devrim niteliğindeki yeniliklere ve reformlara imza atmış, gerek siyasi gerekse özel yaşantısıyla bir çok gence ilham kaynağı olmuş bir kişiydi. seversiniz veya sevmezsiniz bu kişinin bileceği iş ama eminimki sayın ecevit yaşasaydı eğer yazdığı şiirleri, düşüncelerini ve ruhsal yaşamını twitter üzerinden paylaşacaktı.

  ecevit halkın büyük bir kesimi tarafından benimsenmişti bildiğiniz gibi. kara oğlan, halkcı ecevit gibi bir çok lakabı vardı. twitter'da günümüzün en önemli icatlarından. adeta sosyal yaşamımızın bir aynası. türk halkının benimsediği, milyonların müptelası olduğu twitter'a ecevit sizce kayıtsız kalabilir miydi? halkcı sıfatını alan biri halktan kopuk yaşayabilir mi? tabiki hayır!!

  bir düşünsenize anayasa kitapçığı skandalından sonra ecevit düşüncelerini twitter üzerinden önce takipçilerine daha sonra tüm türkiye'ye duyurabilseydi bu kriz bu kadar büyür müydü?
  sayın ecevit önüne yazar kasa atıldığında aklından geçenleri twitter'da paylaşabilseydi bu kadar konuşulurmuydu bu konu?
  hepsini geçtim sayın ecevit bm toplantılarında, nato ziyaretlerinde veya seçim turlarındayken izlenimlerini bizler ile paylaşabilseydi?

  evet, hepsi bir hayal. çünkü sayın ecevit artık aramızda yok. ama eminim ki eğer yaşasaydı tüm türkiye'yi yine twitter üzerinden kucaklardı. ah kara oğlan ah. mekanı cennet olsun.

  enjoy herkese.
  ... don kulot