1. 1.
    ben fotoğrafta 1 tane efendi, mütevazi, adam gibi adam ecevit'i, bir de saygısız küstah bir o. evladını görüyorum.

clinton insanlıktan nasip almamışsa ecevit ne yapsın?
    9 -6 ... forza antalyaspor
  2. 2.
    bülent ecevit i en iyi anlatan fotoğraf
    8 -3 ... enkidu1986
  3. 3.
    9 -1 ... enkidu1986
  4. 4.
    https://pbs.twimg.com/media/BkU7WITCAAAiZkR.jpg
    2 ... the outsider
  5. 5.
    çomarlar niyeyse kim rumları tokatladıysa ona nefret kusuyor.

herhalde kan çekiyor. *

aynı çomar her gün 50 tane atatürk le ilgili başlık açıp zırlıyor. şimdi de ecevit üzerinden zırlıyor.

merve kavakçı zamanında meclise bugün fetö den ömür boyu hapis yiyen nazlı ılıcakla beraber gelip şov yapmıştı. nitekim ecevit de bu fetöcüler i meclisten siktir etmişti.

şimdi o merve kavakçı akp diplomatı. kardeşi de "insan hakları sorumlusu".

bülent ecevit öncesi siyasal islamcı güruh abd ne istiyorsa yapıyorken abd ye ilk karşı çıkan adam yine ecevit. 1971 de abd nin isteğiyle gelen haşhaş yasağını kaldıran ecevit, kıbrıs'a girip rumlar'ı tokatlayan ecevit.

anlaşılan abd saksocularının çok zoruna gidiyor yaptıkları. *

sahi osmanlı tokadı vardı? noldu ya ona? cumhurbaşkanı+dışişleri bakanı= abd dışişleri bakanı mı oldu yoksa?
    9 -4 ... bugun variz yarin yokuz
  6. 6.

fotoğrafı bilmem de çizildiği zamanda en iyi karikatür ödülünü almış olan bu karikatür eceviti çok iyi anlatıyor.
    6 -2 ... neferi ceysu muhammed
  7. 7.

5 günde Kıbrıs’ı almış adamdır. En iyi özeti Budur.

Not: siyaseti, başka ülkelerin liderleriyle konuşurken eli sikinde olmak sanan insanlar var ya... onların ta amına koyayım. Eyyy diye bağırıp sokak jargonuyla konuşmadı diye ezik diyen insanlar var ya, hayatında bireysel ahlak Sahibi olmamış şakşakçı götler.
    5 -2 ... paperstreett
  8. 8.
    taksim mitingi.
    ... undergroundy
  9. 9.
    --spoiler--

--spoiler--

Aynı efendiliği ve mütevaziliği başörtüsü takan, her şeyden önce kadın olan birisine neden göstermiyordu peki? Olay efendilik ve mütevazilik olayı falan değil beyler. Olay korku meselesi olay gücün karşısında boyun eğme meselesi.
    --spoiler--

--spoiler--

o bahse konu arkadaşa ecevit hakaret mi etti? saygısızlık mı etti? o sinirli halinde bile hitap şekli "bu hanım" idi ben gayet iyi hatırlıyorum dün gibi. he mesele güç göstermekse elinde sopayla basına servis edilen obama fotografını da alalım entrynin altına bir zahmet.

yerler sizin ajitasyonunuzu. şu an ülkedeki siyasetçilerin hepsini toplasan bir tane ecevit etmez. sizde bunu gözlemleyecek göz var ama itiraf edebilecek göt yok.
    2 -3 ... flat head
  10. 10.
    3 ... inheritance vice