1. 1.
  Adanadan istanbula gelip levent, zeytinburnu, ümraniye ve bağcılarda şubelerini açıp börek satışına başlayan işletme. Börekleri gerçekten şahane. Muhteşem ötesi.
  bülent börekçilik
  -2 ... zekiabi
 2. 2.
  uludağ sözlükte yazıyorum. reklamını yaparım abi deyip hesabı bedavaya getirmek. afiyet olsun bro.
  -1 ... ruh okuzu
 3. 3.
  Bunlar da yeni moda oldu çıktı.

  Tadı güzel mi? Ağızda hoş bir hatıra bırakıyor mu? Cevabınız evet.
  Lakin herhalde bırakacak. Normalde 20 böreğin içine konulacak malzemeyi tutup tek kat yufka arasına döşersen tabi lezzetli olur. Zaten olmazsa rezillik çıkar.

  Neyse, bunlar börek değil. Daha çok, hamurlu peynir.
  -1 ... odysseus
 4. 4.
  adana ile alakaları bile olmayan, yılların ünlü adana börekçisi levent börekçiliği (bkz: levent börekçilik) logosuna kadar taklit eden ve reklama çok sağlam para basarak büyüyen bir firma. https://www.youtube.com/watch?v=jOuJh4L35bI+ tanıtım videosunda gördüğüm kadarıyla sakaryaya imalathane kurmuşlar. ne güzel ya. sen 30 yıldan fazladır kendi özgün ürünü ile aktif olan firmayı konseptinden logosuna kadar çal, sonra kurumsal sitene hikayeden "Bülent Börekçilik 1956 yılından bu yana bilinen fakat imalatı yapılmayan Adana böreği'ni tekrar güncelleyerek günümüze taşımış ve seri imalatına başlayarak istanbul’da da şubeler açmaya başladı" yaz. Orada da sanki 1956 dan beri varlarmış algısı yarat. ünlülere para bas. storyler, postlar attır. ve utanma.
  ... hadesistan
 5. 5.
  Sıcak yenilmelidir yoksa iyi olmuyor.
  ... beyaz baretli mehmet aga