1. 1.
  öyle bi dizidir ki ne desem boş yani.star tv hala utanmadan arada bi yayınlar.
  o derece kalitesizlik ve sinir bozuculuk akar ki böyle nefret ettiğiniz halde arada bi bakarsınız çünkü daha ne kadar kötü olablir diye düşünürsünüz. ama her zman beklentilerin bile üstünde kötü çıkar.
  hele o yunus bülbül esprileri.
  oof of.
  bizim çocukluk zamanımızda televizyon kötüydü keşke radyoyla idare etseydk beeh.
  17 -3 ... undeuxtrois
 2. 2.
  (bkz: sabrina)
  3 -1 ... sıçtırtma lamasına
 3. 3.
  örgülü saçlı, burnunu dakikada 5 kere kıvıran, sıçan kılıklı bir kız, onun ne olduğu belirsiz, birgün arka mahalle güzeli, birgün zengin bir kokana, birgün ingilizce öğretmeni olan, büyü yeteneği 0'ın altında -100 olan annesi ve bir yandan da türkücü mü, köfteci mi belli olmayan, yapışkan bir adamın olduğu akıllara zarar dizi.
  15 -2 ... asiti kaçmış kola
 4. 4.
  (bkz: cedric)
  (bkz: kaçak kelebek)
  (bkz: audrey)
  5 ... karga
 5. 5.
  televizyon tarihinin sayılı gerzek dizilerinden biri. yunus bülbül tiplemesinin * karısının bi' ingilizce öğretmeni tiplemesi var ki...(hıdırr) akıllara zarar...*
  6 -2 ... gregor incegor
 6. 6.
  gerek ozel efekleri gerek oyuncularinin kalitesiyle gonulerde taht kurmus ilk turk fantastik/komedi dizisi.star bu dizinin degerini bilemedi keske cnbc-e yayinlasada tekrar bir izleyebilsek.hele ki dizideki o ince zeka beni benden alirdi dizide yapilan espirilere ne kadar cok gulerdim buffy mi bucur cadi mi deseler bana ben bucur cadiyi secerim sahsen
  9 -3 ... scurtel
 7. 7.
  daha kimse bu diziden daha aptal bir dizi yapamadi.turunun son ornegiydi birde ordaki yapmaciklik oyuncularinin rol yapamamasi yok mu beni benden alirdi.bunun kadar kotu bir dizi icin (bkz: mahalenin muhtarlari)
  6 -3 ... scurtel
 8. 8.
  bu dizide oynayanlar bir daha hiçbir yapımda görülmemiştir;bunun yanında her karakterin birbirinden berbat kahkaha efektleri bulunmaktadır.aslında bir karışımdır bu dizi,aladdin in sihirli lambasından tatlı cadı ve sabrina ya kadar her dizi ve filmden alıntılar bulmak mümkündür.
  4 ... disco inferno
 9. 9.
  çok kötü bir türk dizisidir.izlenmemesi tavsiye edilir
  (bkz: yunus bülbül) ün bir hip-hop çı gibi konuşması dikkat çeker
  -şehriye hanım yo
  12 ... armi
 10. 10.
  dizi tv de 6 saatte bir yayınlanan aptal dizi
  6 -1 ... klasnick