1. 1.
  25 Ağustos 1993, izmit doğumlu oyuncu. ilköğrenimin ardından ailesiyle birlikte Antalya'ya taşınmış, orta öğrenim ve lise eğitimini Antalya'da tamamlamıştır. tiyatro ve oyunculuk üzerine eğitim almak için istanbul'a taşınmıştır. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Tiyatro bölümünde okumaya hak kazanmıştır. 19 yaşında model olarak podyumlarda yer almaya başlamıştır. Pretty Little Liars uyarlaması olan Tatlı Küçük Yalancılar dizisinde Selin karakterini canlandırmaktadır.
  1 ... zagortenay
 2. 2.
  Tatli kucük kızları annemden bile çok izliyorsun.
  Bu kadar da olmaz ki arkadaş.
  3 -1 ... pin ar namuss
 3. 3.
  ilyas yalçıntaş ın incir klibinde daha güzel görünen kadın.

  https://youtu.be/uXNg1k4FoDg

  büşra develi
  1 -1 ... orjinaldeli
 4. 4.
  entelektüel fransız kadını havası var bu kızda, saç baş aynı. 93' doğumluymuş duyunca şaşırdım daha büyük gibi duruyor. bu arada farkındaysanız güzel demiyorum sadece bi havası var, biraz sempatik biraz karizmatik hepsi o. yoksa kate uptongilleri fransız kadınlarına havada karada tercih ederim. oww yeah....
  2 -3 ... lucky strike
 5. 5.
  Güzelliği hakkında yorumsuz kalacağım ama kendine güzel bir tarz oluşturmuş. Yakışmış gayet de.
  2 ... ecevit mavisi
 6. 6.
  şu sıralarda tatlı intikam dizisine dahil olduğu görülen kızımız. oyunculuk fena değil ama uzun boy ve güzel bir fizik sahibidir ayrıca.
  1 -1 ... caraskal
 7. 7.
  önceki dizisinde de oldukça beğendiğim oyuncu.
  her ne kadar maskülen yüz hatları olsa da değişik bir aurası var ve ekrandan bile bunu hissettiriyor..
  2 ... kiralik panda
 8. 8.
  Fiziğinin erkeksi olduğunu düşünmüyorum. Fi üçüncü bölümünde bunu kanıtlarcasına birkaç sahnesi var.
  2 -1 ... biralextenfazlasi
 9. 9.
  ilk kez, Fi dizisinde rastladığım yetenekli kadın oyuncu. Serenay Sarıkaya'nin Ozan Güven, Mehmet Gunsur gibi oyuncuların arasında ezilişini izlerken birden beliriverdi ekranda. Bu kim lan dedirtti bana ufacık sahnesindeki bir bakışıyla. Sadece fiziksel avantajları sayesinde piyasada kendine yer edinmiş olan bir takım sözde oyuncuların özgüvenlerini yerle bir etsin diye koymuşlar sanki. Upuzun boyu, sanat eserini andıran surati ve tertemiz oyunculuğuyla göz dolduruyor. işin sanatsal kaygısında olanları mutlu eden insanlar bunlar. çoğalınız efendim, bu leş piyasanın sizin gibi güzelliklere ihtiyacı var.

  Bir benzeri için ayrıca (bkz: Merve Dizdar)
  5 ... alavarza
 10. 10.
  helena bonham carter a benzetiyorum ben bu kadını.
  manyak mıyım?
  ... sapanlavurbeni