bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    nasıl söylenir bilinmez,içime bir acı oturdu'ki gitmiyor..günlerden 15 mayıs 2014,içimdeki acı ders çalışmamı engelliyor,kendimi asalak gibi hissediyorum.kim bilir kaç kişi hayatını kaybetti,geride kızlarını,annelerini,eşlerini, bir çok yakınını bıraktı.Bana gelmişssiniz,otur ders çalış diyorsunuz,bu ha*van olmaktan başka birşey değil..ne çalışasım,ne konuşasım var..bazıları,sanane onlardan diyebilirler,bahane üretebiliyorsun diyebilirler,orada yakının ölmedi diyebilirler..Ne farkeder ki? hepimiz insan değil miyiz? hepimizin aynı değeri yok mu? benim burada hiçbir şey olmamış gibi ders çalışmam veya sadece kendimi ilgilendiren işlerle uğraşmam bir şe*efsizlik örneği değil midir? Midem bulanıyor dostlar,ihmaller,herkesin suçu birbirine atması....400-500 ölü beden gözümün önüne geliyor.. olacağı belliydi bunların..Tütün romanında Boris Morev devlet adamlarıyla iyi ilişkiler kurmamış mıdır? kapitalizm zaten sermaye tarafından yönetilmez mi? Dostlar,bugün 15 mayıs 2014,herkes herşeyi bıraksın,acısını yaşasın.Lütfen bana gelip,başarılı olmalısın,ders çalışmalısın,demeyin,yüzlerce kişi ölmüşken,kayıtsız kalmak adiliğin en büyüğüdür.Karakterimi,sizin amerikan rüyanız için satmaktansa,başarısız olup bir hiç olmayı tercih ederim.Böyle bir gün,ve ders çalışmaya çalışmak..açıklaması budur.
    3 ... yuriorlov
  2. 2.
    Ders çalışmaya dahi çalışmıyorum. O derece kendimden vazgeçmiş durumdayım. Babasının cansız bedeni başında durmuş, onu elleriyle usulca seven o çocuğun görüntüsü gözümün önünden gitmiyor.
    ... acik mert korkusuz
  3. 3.
    Bu duruma kayıtsız kalmamak için, kendin için değil milletin için çalışmalısın ve dualarını eksik etmemelisin. Biz de aynı durumdayız kardeşim.
    2 ... tremolo