bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    yaklaşan yeni eğitim ve öğretim döneminde çocuklarımızın yaşadıkları imkansızlıkları sezmemelerini sağlamak için elimizden geleni yapmamız gerektiğini düşünüyorum. örneğin ilk adımı birkaç kitapla atabiliriz.

burdur, çavdır 'daki bölmepınar ilköğretim okulu bir kütüphane kurmak istemektedir. bunun için elimizdeki kullanmadığınız ya da okumuş olduğunuz ilköğretim seviyesindeki kitapları eylül sonuna kadar toplayıp buraya gönderirsek öğrencilere yeni dönem için bir hediye vermiş oluruz.

30 eylül 'e kadar kitapları toplayıp göndermiş olursak hem öğrencileri için bir şeyler yapmaya çalışan bir öğretmeni hem de bizden kitap isteyen öğrencileri sevindirmiş olacağız.

not: bazen online yazar sayısı 100 e ulaşıyor. herkes 2 kitap gönderse, bu 200 kitap eder. yani bir tek benimle olmaz demeyin. * * * iletişim;

istanbul: yasak merve//devedikeni
    bursa-istanbul: rockonbaby
    ankara: dramtatatam

şimdiden ilgilenen herkese teşekkürler.
    34 -5 ... yasak merve
  2. 2.
    mutlaka katılmak istediğim kampanyadır *
    2 ... haznedaroğlu
  3. 3.
    kesinlikle çok iyi düşünülmüş ve son derece duyarlı olunması gereken organizasyondur..ayrıca tabiki de desteklediğim kampanyadır..

(bkz: keşke her kampanya böyle hayırlı olsa)
    3 -1 ... insomniac
  4. 4.
    iyi ki sözlükteyim dedirten ikinci hayırlı olay. yüreğinize sağlık..
    (#602398) şiddetle katılmaktayım ayrıca..
    2 -1 ... amanbenburadakalmisim
  5. 5.
    ilgilenen arkadaşlara duyarlılıkları için teşekkür ediyoruz.
    herkesin yardımlarını bekliyoruz. ben biraz önce evde ne kadar ilköğretim seviyesinde kitap varsa topladım, daha dışardan dahi kitap almadığım halde 20 kitabımız oldu. bu sayıyı çevremdekilerden de toplayacağım kitaplarla çok kısa sürede katlayacağız. haydi arkadaşlar yardımcı olalım!

eminim sizin de okumadığınız, kullanmadığınız pek çok kitap vardır.
    1 -1 ... yasak merve
  6. 6.
    evinizde ücra köşelerde kalmış gizlenmiş kitapların bile kilometrelerce ötede bir çok minik çocuk için kocaman birer hediye olabileceği, çok güzel düşünülmüş ve uygulamaya konulmuş bir kampanyadır. sözlük gibi her taraftan birbirini tanıyan/tanımayan bir çok insanın bir araya gelebildiği bir platformda herkesin gönülden destekleyerek çok güzel sonuçlara ulaşabileceği kampanyadır. düşünenlere, uygulamaya geçirenlere de ayrıca teşekkür ediyorum. 30 eylül'e kadar gerçekten çok fazla sayıda kitap toplayıp okulumuza gönderebileceğimi düşünüyorum sözlük olarak.
    2 -1 ... devedikeni
  7. 7.
    elimden geldiği kadar benim de destek olacağım kampanyadır.
    2 ... coincidental magic
  8. 8.
    en güzel kitaplarımla destekleyeceğim kampanya..
    1 -1 ... selmagezinir
  9. 9.
    herkesin evinin bir köşesinde tozlanmaya bırakılmış 3-5 kitabi, bizler aracılığıyla kütüphanesi olmayan miniklere ulaştırabilme fırsatına sahip olduğu kampanyadır. ayrıca başarılı olursa, yeterli destek sağlanırsa, neden devami olmasin dediğim, başlatılmış en anlamlı kampanyalardan biridir. o kadar çok okul var ki daha kütüphanesi olmayan, öğrencilerine bir kitap verme olanağını bulamayan...destekleyen herkese şimdiden teşekkürler..
    3 -1 ... dramtatatam
  10. 10.
    gurur duyulacak kampanyadır, mutlaka katılmalıyızdır.
    1 ... dreamcatcher