1. 1.
  Eğitimden korktuğunu bas bas bağıran örgüttür , dün 1 okul ve 1 okuma salonu yakıldı bölgede. Okuma salonu özel bir kurum üstelik.

  Dipnot:Az çok okul görmüş fedaileri tarafından savunulmasıda gariptir. Oralarda sizde olabilirdiniz.
  1 ... ceogen
 2. 2.
  sahipsiz ülkede okulda yakarlar , vekilde kaçırırlar , cumhuriyet savcısınıda vururlar . . .
  ... demon31
 3. 3.
  Kakasi gelince neler hissettiğini paylaşan onlarca garı-erkek yazarın bu başlığa duyarsız kalması isyan ettirir insanı..
  3 ... mecka
 4. 4.
  --alıntı-- http://ulu.so/ufoh4h
  Şemdinli'de Kundaklanan ilköğretim Okulu

  Hakkari'nin Şemdinli Kaymakamı Cengiz Erdem, dün gece PKK üyeleri tarafından yakılan okulda incelemelerde bulunarak, "Bunu yapanların yanına koymayacağız" dedi.

  Hakkari'nin Şemdinli Kaymakamı Cengiz Erdem, dün gece PKK üyeleri tarafından yakılan okulda incelemelerde bulunarak, "Bunu yapanların yanına koymayacağız" dedi.

  ilçe Milli Eğitim Müdürü ibrahim Arslan ve ilçe Jandarma Komutanı Jandarma Binbaşı Osman Gök ile birlikte yakılan okulda incelemelerde bulunan Kaymakam Erdem, yaptığı açıklamada, "Bunların vatanla kendi milletini sevmekle bir alakası yoktur. Tek amaçları bu toplumun cahil kalmasıdır. 20 gün içinde okulumuz eski haline dönecektir. Bu süre zarfında öğrencilerimiz başka okullarda eğitim görecektir. Hiç bir aksaklık ve eksiklik olmayacaktır. Okulun onarımına ise yapılan incelmelerden sonra hemen bugün başlanacaktır. Bunu yapanların yanına kalmayacaktır. Gereken her şey yapılacaktır" diye konuştu.

  --alıntı-- http://ulu.so/ufoh4h
  2 ... sifirnegatif
 5. 5.
  turkiye okullarinda egitim degil ideoloji ogretildiginden pkk acisindan dogru eylemdir , as olan devletin guvenlik ayibiidr.

  arkadas , adam ismi uzerinde illegal ,kanun disi silahli orgut , askere saldirdiklari gibi devlete ait her kuruma karsi eylem yapiyorlar ,
  cocuklar okulsuz kalmasin, karda kisda baska okullara uzaklara gitmesin diye bir dusunce icersinde olacaklarini filan mi saniyordunuz ,

  memleket sevgisi ile , vatan sevgisi ile millet sevgisi ile ne alakasi var.

  sen okulunu ,askerini , savcini her seyden onemlisi vatandasini koruyamiyorsan zaten devlet olma vasfini yitirmissin demekdir, sen kendi ulkenin daglarini kontrol edemiyorsan guvenlik aczi icersindeysen ortada kizilacak olan pkk degil bizzat devletin kendisidir.
  ... turok