1. 1.
  son yılların en büyük şerefsizliği.

  efendim bu kalleş ilacı kullanmanızın amacı şu: raid'i sıkıyosun yere, bilimum börtü-böcek yürüyerek geçiyo üzerinden, hemen orda gözünüzün önünde ölmüyor; döne dolaşa mecbur yuvasına gidiyor.. o ilacı yöresindeki anne-babasına, varsa karısına-kızına, herkese bulaştırıyor. allah muhafaza o gün amca, dayı, yeğen de misafirliğe geldiyse sülale boyu geberiyo böcekler.

  yavrum belki o yuvada minik bebek böcekler var? belki yuvaya şöyle bi bakmaya gelmiş mikroplu olmayan karıncalar var? hayalleri var belki onların? umutları var? yazık günah değil mi?

  hayır ben şimdi kendimi onların yerine koyuyorum: babam eve geliyo işten, çok yorulmuş... halinde de bi gariplik... böyle... tövbe yarabbim... bi durgunluk var.

  sonra sofraya oturuyoruz yemek yicez.. babam birden pat diye düşüyo. "ulan noluyo koşun su getirin adama. ambulans çağırın!" diyemeden annemde de bi baş dönmesi.. ardından kardeşim.. pat pat düşüyolar. sofraya en son ben geldiğim için hepsinin gözümün önünde ölümünü izliyorum. sonra da ben geberiyorum. ağzımda kan...

  yemin ediyorum bi garip oldum lan. olmaz böyle bişey. olamaz.
  187 -15 ... bifincancay
 2. 2.
  eleştirenlerin evini hamamböceği bassın dilerim.

  tez zamanda geliştirilerek daha bir öldürücüsünün, daha bir yok edicisinin üretilmesi gerekir.
  9 ... baadir
 3. 3.
  (bkz: dostum raid demişin ama detan maxi o)*
  3 ... achilles
 4. 4.
  böcekleri oldukları yerde öldüren sprey kullanmak lazım aile trajedisi yaşatmamak için.
  ... manifule
 5. 5.
  haşereyi başka haşereye musallat etmek gerektir. doğal seleksiyon gerektir. zehir e hayır.
  ... gittigerigeliyoooo
 6. 6.
  gaz maskesi olmayan fakir ama gururlu böcekgiller . tam türk filmi olacak senaryordur , baba rolünü kesin münir özkul kapar , raid'te zengin , ukela çocuk nuri alço kesin , böcekgillerde hayatın draması varsa rondonun kreması var modunda bu ne laan , hayvan gibi hayvan sevelim lütfen .

  (bkz: hayvan gibi hayvan sevmek)
  ... telzimba
 7. 7.
  gözyaşlarına hakim olamamak.

  sen birde o böceklerin mikroplu ayaklarıyla yiyeceklerin üzerinden gezişini düşün, işin kolaylaşmış olur.
  4 ... ywzyldz
 8. 8.
  Evin her tarafını böcekler basmışken ye bu böcekler klozet kenarında gezip ordan da mutfak kapısı dolaylarına ilerlerken duygusallığı elden bırakıp acilen kullanılması gereken böcek ilacıdır.
  1 ... mavi
 9. 9.
  panter emel in yakında tüm marketlerdeki stoklarını toplayıp yakacagı ve yaktıkcada raid firmasına güç kazandıracagı ilaçtır.
  -1 ... 9 numarali kaleci
 10. 10.
  yuva yıkanın yuvası olmaz...
  7 -2 ... naneli cakulet