1. 1.
    en son bunu balkonda gördüğüm akrepte uyguladım. çok asil duruyordu hayvan kıyamadım öldürmeye.
    ... facebook ile uye ol
  2. 2.
    evde yalnız yaşadığım zaman bir yolunu bulur atardım dışarı ama şimdi çok korkan biri var o yüzden öldürmek zorunda kalıyorum.
    1 ... tuiran kouma
  3. 4.
    ben direk beynini eziyorum, çıkan seste vicdan azabı çekmeme neden oluyo ama uzun sürmüyo unutmam.
    ... egehansen
  4. 4.
    böcekleri öldürmekten nefret ediyorum, ama bunu vicdanlı biri olduğum için değil öldükten sonra bıraktığı lekeleri temizlememek için yapıyorum mesela geçen eve eşek arısı girdi baş parmağım kadar boyu var açtım balkonun camını kendimi odaya kapattım 20 dk sonra çıktım odamdan gitmişti hadi sıkıyosa gel de öldür bunu ben hamle yapmadan o beni öldürür.
    1 ... emrekanat12
  5. 5.
    Oldukça yüksek bir binanın üst katlarından birinde ikamet ettiğim yıllarda, bulunduğum katı unutup işbu böceklerden birini peçete ile kibarca tutup camdan dışarı atmıştım. Kanatlılar familyasından da değildi. Ne yaptığımın farkına vardığımda ise artık çok geçti. Yazık olmuştu...

Yani dışarı atmak da çözüm değil. Bence tanışıp arkadaş olmak, sevmeye falan çalışmak lazım.
    2 ... gece