1. 1.
    Aaa niye böyle oldu?

Öldürdükten sonra ''iyi bari ne olduğunu anlamadan öldü'' diye kendimi rahatlatmaya çalıştım.

Ama bu kadar vicdan çok fazla geldi şimdi bana, vicdan azabı çekiyorum. Ne güzel yürüyordu, belki uçacaktı kim bilir ne planları vardı.

Vicdandan yoksun insanlara biraz vicdan vermek istiyorum şuan. Bende çok, hepinize yeter herhalde.
    2 -1 ... hamile taklidi yapan panda
  2. 2.
    böceğin de kendi halinde takıldığını düşünüp,vicdan yapman. sağlıklı durumdasın.
    ... oblomovlumpen
  3. 3.
    hz ali hep yere eğilerek yere bakarak yürürmüş sormuşlar, yââ ali, senin gibi bir pehlivan neden hep böyle yere boynu bükük yürür..? hz ali kısık bir sesle tonuyla cevap verir; yerdeki 1 karıncayı bile basıp öldürmemek için.. o minik karıncayı üstüne basıp öldürmek kolay da, canını geri vermek hiç kolay değil.. imkansız..!
    ... kisskissbangbang
  4. 4.
    iyi insanlar iyi ki varsınız...
    ... erdemlinick
  5. 5.
    Karıncaya bile zarar vermez dedikleri insanlardadır. Yumuşak gönüllülerdir. Helal olsundur ona.
    4 ... kale3112
  6. 6.
    Ne zaman bir böcek öldürsem, ciddi ciddi üzülüyorum.
    O yüzden artık öldürmek bulunduğum ortamdan dışarı çıkartmayı tercih ediyorum.
    ... vomit
  7. 7.
    Böceğin de bir canı olduğundan mütevellit o cana kıymış olmanın sebep olduğu his.
    1 ... anti illumination