bugün

çok tatlı bir meyve şarabıdır.
içimi kolaydır ve bünyeyi pek etkilememektedir.
Şirince köyünde üretilen piyasada Vincent markası ile satılan, içimi hoş, tatlı aroması ve hoş kokusu ile gönüllerde hoşluk yaratan, kolay içimi sayesinde şişe hesabı ile içilebilen, sayesinde neşeli gecelere sebep, an itibariyle içilmekte olan favori Şirince şarapları arasında hak ettiği yeri bulmuştur.
(bkz: böğürtlenli şarap)
meyve suyu tadında, şişenin dibini görünce hafif baş dönmesine neden olan *, mis kokulu şarap.
kokusu ve tadı çok güzel olan şaraptır. bir şişe içersin ama hala kendini harika hissedersin içtikçe insanın içesi gelir ama bir sonra ki gün baş ağrısı yapan şaraptır o da ultimate derecede iyi olmamasındandır. tavsiye edilesi şarap.
(bkz: çok tehlikeli bu)yahu dediğim lezzetli meyviş miniş şarap. tehlikesi fazla lezzetli olmasından kaynaklıdır efenim asla bu son olsun demezsiniz diyemezsiniz. yemeklerin yanında tercih edilmemelidir çok yoğun tadı var. peynir tabağı ile uyumu enfestir. tatlı içki sevmeyenler uzak durabilir.
kokusu ve tadı harika olan şarap. içtikçe içesi gelir insanın. 3. kadehten sonra ağzınızda mor bir renk oluşmaya başlar şişeyi bitirirseniz 2 gün mor gezersiniz ama o tat için değer sözlük.
meyveli şaraplarınen güzellerinden. şişe şişe içiniz.
soğuk tüketiniz. daha da keyifli olur.
En az çilek şarabı kadar güzel olan şaraptır.
25 lira cıvarında şişesi alınabilen şarap. Tadı da hoştur ha.
bir vişne şarabı değildir.
şuan içtiğimdir.
Hiç tat alamadığım çok yumuşak bir şaraptır. Meyve suyu kıvamında 10 şise içsen de çakırkeyf olamazsın .
En az karadut şarabı kadar güzel olan şaraptır.
her şarap güzeldir ama böğürtlen şarabının bendeki yeri ayrıdır. tadı nefis, kokusu daha nefis. kedilerimizin de favorisi.