bugün

2000 başlık hedefine ulaşmak için sözlük yazarlarının yapması gereken olay.
(bkz: ukte dolması)
(bkz: anlasildi tamam)
(bkz: tamam abi ne kızıyorsun)
(bkz: tamam kavga çıkmasın açarız)
(bkz: roger that)
(bkz: heye)
past-copy yapilmasina zorlayan emr-i vaki bir istektir.
sözlük formatında en çok inandığım kurala ters düşmesi muhtemel durumdur. yeni açılıp iki entry girilip kenarda bekleyen başlıklardan tiksinmekte olduğumdan bu entrylerin alakalı başlıkta yer yurt bulamadıklarını gördüğümde içim cız etmektedir. desteklememekteyim.
(bkz: ellerin temizse)*
(bkz: batıLıLaşın biraz)
aman yarabbi, görmemiş olayım başlıktır. aksine bir dolu sağlam başlık vardır altına yeterince açıklama girilmemiş. rastgele butonu küskün..rastgele butonu boynu bükük. yeni başlık açacağımıza entry yoksunu sağlam başlıkları canlandıralım değil mi efem? ama şöyle diyebiliriz tabi. ille de başlık açılacaksa, uludağsözlük okuyucuları açısından yararlı olacak başlıklar açılsın değil mi efem? -değil ulan! -aaa deliye bak
(bkz: birak bunlari mayk)
yeterli başlık sayısının bulunmamasına karşın aşırı derecede entry girişi meydana gelmesiyle yapılan bir uyarıdır.
başlıkların sayısını yetersiz gören buna tepki gösteren yazar veyahut "yönetim şeysi" tepkisidir.
baslık acmamanın, baslık acmak icin kasıp sıçmaktan daha iyi olduğunu dusunemeyen sahsın isteğidir.

(bkz: zorla güzellik olmaz)
genelde yeni yazarların başlık açtığı zaman silinme ihtimali veya ''bok gibi başlık, başlık açmak için başlık açmak, başlık sıçmak'' şeklinde yapılan tepkilerden korkup başlık açmayan yazarları teşvik eden sözdür.

edit: başlık açın ama adam gibi başlık açın. * * *
efendim görüyorsunuz, yaklaşık 4 yıl önce dile getirilmiş istektir. şimdi bu başlığın altına olumsuz eleştiren arkadaşlara bakıyorum da hepsi altıncı yedinci nesil yazarlar ve olayı tam olarak idrak edememiş yazar arkadaşlarımız.

olayı kısaca anlatmak gerekirse, o zamanlar * *, ekşi sözlükle bir sidik yarışına girdiğimiz için başlık sayılarımızı yarıştırıyoruz onlarla. 'geçmeliyiz onları hadi' gibisinden takılıyoruz. şimdiki gibi geçmemişiz onları, sözlük camiasının yeni kralı olamamışız tabi* *. bundan mütevellit yazar arkadaşımızın birisi bir günde 2000 başlık açalım diye bir kampanya başlatmıştı. bu hedefi yakalamak için vakti zamanında bu başlığı açmıştım ben de. eğer biri eski oy vermeseydi bi daha hatırlamazdım bile.

aydınlatmak istedim yeni yazar kardeşlerimizi. hadi şimdi çıkın oynayın bakalım.
güncel Önemli Başlıklar