bugün

insanı korkutan durumdur. Herhangi bir kabızlık, ishal, basur yahut acı çekme durumu yok fakat en az bir çay bardağı kadar kan akıyor. Çok tuhaf. Sebebi ne olabilir acaba doktora gitmeye de korkuyorum.
hürriyet haber: göt kanseri olabilirsiniz. uzmanlar uyarıyor. neden kan gelir. kan gelmenin nedenler. anal kanama neden olur işte tüm cevaplar.
çok fazla ise mide kanaması olabilir, derhal acile gidilmez ise ölüm riski vardır.

kolonoskopi ile tetkik edilmesi gerekir, her şey olabilir. kolon kanseri bunlardan biri olup o da geç kalınması dahilinde ölümcüldür.
Bağırsak yada mide kanamasına dalalet olan durum. Bi doktora acilen görünmekte fayda var.
şimdi mesela reglsin ve sıçıyorsun tamam mı? hassiktir lan oha düşünemedim bile.

rabbim kolaylık versin.
Bağırsak ya da mide kanaması olabilir. Devam ederse muhakkak acil doktora başvurmak gerekir. Bu sebepten (gis kanama) 2 gece acilde kaldım. 20 üniteden fazla serum, 4-5 ünite de kan aldım.
Divertikülit ya da anal fissür belirtisi olabilir, antibiyotik, posalı beslenme, sıcak suya oturma vb yöntemlerle çok ilerlemeden ameliyatlık olmadan önce tedavi edilebilir ama en iyisi genel cerrahiye gitmek. En basitinden bir enfeksiyon da bile sık sık kanama oluyor ama çay bardağını dolduracak kadarsa geçmiş olsun.
doktora danışılması gerekirken kamuya mal olan özel durumlar.. şaka mı lan bu?
Korkutan hadisedir. Olum kanser manser ne diyonuz lan korkarım ben amk.
Geçmiş olsun dostum.

Dikkat et pıçırırken kalın bağırsak düşmesin.
Sıçarken götümden kan geldi, hemen sözlük hekimlerine danışayım.

Evet, ibneymişim.

Hemen vurdurmalıyım.

Mal mısınız ? Doktora gitsenize.
Sanırım hemoroid ile alakalı bir durum. Çünkü o bölgede şişiklik hissettim dokununca. Hemoroid olmuşum galiba.
Afedersiniz ama Açtığınız başlığa sokayım.
(bkz: proctolog)
Sen bir doktora gir sayın yazar. Burada kimse senin şeyinden kan almaz.
yaş 21 bende de hemoroid var usta ama 2 senede bir şiddetlenir morarır kanar bir 10 gün yataktan kaldırtmaz seninkini bilemem.
Ben de bir sosyal demokrat olarak ne zaman Ülkücü erkeğimle ilişkiye girsem başıma geliyordu ayol.
30 yaşında adamın açtığı başlığa bak ya.

Rezillik diz boyu.
"Mide" değil yazar kardeş "miğde" diyeceksin.

(bkz: miğde kanaması)

Bir olasalık, öncesinde kırmızı pancar yemişsen dışkıda rengini alır afedersin.
çok akmasını bırak kan akması zaten başlı başına bir sorun doktora git.
Sıçtığının resmidir.
güncel Önemli Başlıklar