bugün

şüphesiz ki tesadüftür(!).
art niyet arayan vatan haini olabilir.

efendim milli piyango'nun düzenlediği çekilişlerde son 11 çekilişin 10 tanesinde büyük ikramiyeler nedense hep satılmayan biletlere çıkmış. satılmayan biletlere tam 19 milyon 750 bin tl ikramiye isabet etmiş.
https://www.aydinlik.com....ildi-ekonomi-kasim-2019-1

bak sen allahın şu hikmetine.

milli piyango biliyorsunuz tüpçüye satılmıştı.
bu satıştan sonra da gerek milli piyango'da satılmayan biletlere ikramiye çıkması, gerek sayısal ve süper lotoda ikramiyelerin devir yapması mide bulandırıyor.

Yani tüpçü demirören'e ait olan milli piyango ve şans oyunlarını oynayan, bunlara para veren ve hayal kuran net olarak aptaldır.
Bakın misal perşembe günü süper loto 4 defa devretti bu hafta 13-14 milyon veriyor. Kime çıkar acaba?
Kim yiyorsa yaprağımı yesin.
aynı adama hem iddiayı hem milli piyangoyu boşuna vermezler. elimizde bir tek umut kalmıştı ki 100 milyonda 1 şansın olduğu halde. o 100 milyonda 1 şansa bağlı umudu bile çaldılar. hırsızlık hiç bu boyutlara gelmemişti. gel de bu yalakalara anlat bunu.
Ben sordum, milli piyango bilmem neyine, bak şöyle böyle oluyor bunlar tesadüf mü diye, yok öyle bi şey her yazılana söylenene inanma, deyip geçiştirdi.

Bariz şekilde ortada olan kirli tezgahtır.
milli piyango halen devletin elinde. devir gerçekleşmedi henüz.
Nerden baksan 3 yıldır ne sayısal loto ne piyango bileti alıyorum artık kuzey korenin hiç bir kurumuna güvenmiyorum.
Vatandaşın hayallerini bile çaldılar.
Artık mehmedin yiyecek umudu bile yok.
Piyangoya umut bağlayan kerizler düşünsün. Hadi çabuk, son biletler de tükenmeden.
gökten üç ikramiye düşmüş. biri yandaşın, biri rantçının, biri yalakanın başına... sende üçün biriyle idare edivee gari.
Eskiden hep fetöcülere çıkar idi..

Şimdi hep sahiplerine çıkıyor.
Şans oyunlarında
iddiada büyük şikeler dönüyor tam soygun hepsi.
güncel Önemli Başlıklar