bugün

Yalnızlığa atılan ilk adımdır. Herkes gider sen kalırsın.
Şuan için büt yolu gözükmeyen ancak iki sınav açıklanmadı daha ne olacağı belirsiz.
öğrenciliğin olmazsa olmazıdır. hele bir de mezuniyet veya sınıf geçme durumunu tayin edecek bir sınavsa yaşanılan his tarif edilemez.
her öğrencinin bir kere tatması gereken duygu.

--spoiler--
aşağıdan yukarıdan büt'ün yolu görünüyor
--spoiler--
final sınavından gecıcek kadar puan alamamıs ya da vize ve final ortalaması geçme notuna yetmiyorsa eğer bir üniversite öğrencisi, o dersin final notu yerine geçen bütünleme sınavına girer. Ki bendeniz her dönem 3-4 tane kalırım.
görsel
öğrenciliğin şanındandır. çok kafaya takmamak gerekir şansınız varsa ya da temel bir hocanız varsa ise finallerde sorduğu soruların aynılarını sorabilir.
Bütünlemeler yazın tam ortasındaysa, sizi delirtecek olan durumdur. Öldürmez ama süründürür.
üniversitelerde sınıfı normal eğitim yılında geçemeyen öğrencilere final sınavlarından sonra tanınmış bir haktır.
eğer eskişehirde ve ramazan ayinda iseniz sizi öldüren durumdur.

anadolu üniversitesinin kütüphanesinde sabahlamaniza sebep olur.

i hate it.
Kaldım bile.
aq ya minimum 60 beklediğim arkadaşlarımla cevaplarımın aynı oldugu sınavda onlar 60 alırlarken ben nasıl oluyorda 30 alıyorum sikecem aq ya.
görsel
Allah bir büt iki... kaçış yok.
bugün itibariyle üçüncüsüne terfi ettim. hayır yani çalışmayan bir öğrencide değilim. ağlamak istiyorum sözlük... (bkz: dgs pişmanlıktır)
Bazen isteğiniz doğrultusunda bazen de mecburen girmek zorunda olduğunuz üniversite kurtama sınavıdır.
öğrencilik hayatım boyunca hiç tatmadığım duygu. evet.
Final programlarının yerine geçen bir sonraki sınav programı. Her üniversitede olmaz tabi. En azından kalınan durumun değerini bilmek lazım.
O bütler kaldırılırsa asıl acıyı o zaman görürsünüz. Yaz okulu nedir arkadaş!
fizik-2 dersini üst üste 3 yıl almıştım. 1. sınıflarla birlikte 4. sınıfta ancak o dersi verebildim. matematik filan neyse de fizik dersinden hiç anlamam. öss'de (bizim zamanımızda adı buydu galiba) 2 doğru 6 yanlış yapmıştım fizikten.
Lisans zamanında toplam 50 ders verdiysem 40'ını bütünlemede vermişimdir. Bizde ata sporudur..
her üniversiteli bir gün tadacaktır.
Berbat durumdur lakin okulundan bütlerin kaldırılmış olması kadar berbat değildir.
görsel
görsel

Bakın bu resimleri yetişkin videoları yayınlayan sitelere koysanız sırıtmaz.
OLSADA KALSAK..
güncel Önemli Başlıklar