bugün

malesefki günümüz erkeklerinin düşüncesidir. erkek kişi önce kendine bakmalıdır bakir ise evleneceği eşinin bakire olmasını istemelidir.
günümüzde bütün sevgililerim versin ama evleneceğim kadın kızlığını diktirip beni keklesin olarak değişen cümle.
(bkz: impossible is nothing)
istemek başka, bunu bir kriter olarak ortaya koymak başkadır.

bu şekilde düşünen bir erkek eleştirilemez, eleştirilmemelidir. zira, bu sadece bir istektir ve insan, kendisi için, hep en iyisini, en güzelini, en temizini, en el değmemişini isteyecektir. ki zaten bunun aksini istediğini söyleyen erkek, yalan söylüyordur.

ancak, "ben bakire olmayan kızla evlenmem" diyorsa, ya da çok sevdiği kızla sırf bakire olmadığı için evlenmekten vazgeçiyorsa, bu adam eleştirilir işte. eleştirmeyi bırak, ağzına sıçsan yeridir.

yani mesele, "karımın bakire olmasını isterim" demek değildir, mesele, "bakire olmayan kadınla evlenmem" demektir.
orospu çocukluğudur. genelevler * ne güne duruyor, şerefsiz?
şerefsizliktir. Bir erkek bakir değilse bakire isteyemez! sapına kadar erkeğim ve karşıyım!
oldukça makul ve haklı bir istek. patlaklarla mı evlenilmesi bekleniyor, neyin çabasıdır bu gerçekten anlaşılmıyor.
abartılan istektir. coğrafyamızda bir erkeğin evlenmeden önce patlatabileceği kız sayısı bir elin parmaklarını geçmeyecektir. modernite adına ahlaki değerleri dejenere edilmiş gençliğin içinde bakire kız takıntısı olan %2-3 gibi bir azınlık kalmıştır.

yani makul ve uygulanabilir bir istektir. isteyen patlaklarla evlensin kimse mani olmuyor.
Türk erkeği mantığıdır.
(bkz: türk erkeğinin günlüğüden)
(bkz: işte aradığım mizah)
(bkz: mizah bu değil)
Öyle bir dünya yok arkadaşım. Bakireysen bakire bir kızı hak edersin.
Gavat eylemidir. Ulan ona buna kay sonra evleneceğin kadında bekaret ara geçmişinde hiç sevgilisi olmasin iste. He amk robot bu zaten hiç sevgilisi olmasin kimsenin elini tutmasin ama ben herkese kayayim. Internette bolca örnekleri var yok efendim ben sevgilimi çok seviyorum ama yanagindan 1 kere öptürmüş ayrilmali miyim? Ha ayril amk yobazi. Çünkü kiz dediğin kocasi tarafından acilmayi bekleyen pakettir sizler icin. Sevgisine sadakatine samimiyetine değil zarina bakarsınız he çok adamsiniz amk evet.
güncel Önemli Başlıklar