bugün

çok hoppa, oynak ve ukala olmalarıdır. bir de en fazlası 20 li yaşlardadır.
39 yaşından sonra bi anda ortadan kaybolmaları.
hiç 40 yaşında büşra görmedim.
türbanlıdırlar ve açılıp saçılmak için can atarlar...
boyları genelde kısa çocuksu ve sanki hep çocuk kalacakmış hissi yaratmaları.
kısaca 'büş' diye tabir edilen kızlardır.
Genelde birbirlerini bulurlar. bulduklarında da kolay kolay kopmazlar birbirlerinden.
kıvırcık siyah saç ve beyaz balık et. bilmniyorum belki de bana denk gelenler böyledir. ha unutmadan genelde boyları da çok uzun olmaz
ses tonları genelde kalın olur.
erkeksi özellikleri vardır.
hepsinin isminin büşra olması.

edit: entryleri okumadan yazarsam böyle olur tabi. seri eksilemenizi rica ediyorum. *
kübra ya da şeyda isimli bir kardeşi olması.
Kısa boylu, sempatik ve "küçük kız çocuğu" modunda olmalarıdır.

Hele bir de sarışınsa, seneler geçse de kolay kolay unutulmaz.

(bkz: yazar burada aşktan bahsediyor)
çok iyi masaj yaparlar. (bkz: adı büşra olanların iyi masaj yapması)
genellemeye kurban giderler.
ailesi ismini koyarken kuran'da geçiyor olmasına dikkat eder.
genelde kız olurlar.
evet büşralara aşık olan sözlük yazarlarını anlamak için açılmış başlık.ulan dingil adı ha büşra ha şaziment olsun ne farkeder.isimlerinden başka ne ortak özelliği olcak he bir de cinsiyetleri.vay aslında baya ortak yönleri varmış he.
ince uzun ve zayıf olmaları.

Oh my gush ibretlik tespit.
genelde ikinci bir isimleri olur.
tanıdığım en iyi kızların ismi olarak bilinir bende...daha kötüsüne rastlamadım.
eğer duymak istediğiniz buysa çok orospu olur bunlar. biz de malız zaten tanımadığımız kaç bin insanın ortak özelliğini düşünüyoruz. isimleri büşra ve kızlar da ayrıca. eğer yukardakilerle aynı şeyi yazdım diye eksileyen olursa 12 saat castin biber 12 saat ismail yk dinleticem. böyle bir başlığa hem orjinal hem mantıklı entry bekleyene hele hele düşünüp de cidden bir ortak özellik(!) yazanaysa sözüm yok hunili olsun bizim olsun.
(bkz: kıvırcık saç)
benim karşılaştığım hiç bi büşra güzel değildi. tamam güzellik görecelidir ama etraftanda aynı tepki geldi. o değil de eceler bi farklı oluyo sanki.
(bkz: sıçtı cafer bez getir)
isimlerinin Büşra olması çok büyük bir ortak özelliktir.
hepsinin ismi 5 harflidir.