bugün

günümüz insanını iyi bir stalker olmaya sürükleyen durum.
(bkz: obsesif Kompulsif bozukluk)
Oldukça şikayetçi olduğum durumdur. Kısaca obsesif kompulsif bozukluk. Teşekkürler doktorum, teşekkürler antidepresanlar.
mide bulandirici derecede sahip oldugum ozellik. dislerimi sıkma takintim bile oldu bi' ara...
Obsesif kompulsif olarak adlandırılan bir hastalık diyebiliriz. Bende kimi zaman birine bir şey anlatacağım zaman anlatırsam kötü şeyler yaşayacağım şeklinde garip hezeyanlara girme, yolda kırmızı kaldırım taşına basmama, aşık olduğum kız dışındaki kızları takmama şeklinde ortaya çıkıyor. Ha bir de şöyle bir bilgi edindim. Aşık olan insan beyni ile obsesif kompulsifli insan beyni birbiriyle benzer çalışıyor diye... Bende de bunlar kombo oluşturuyor.
aşkta sıkça görülendir. teknolojinin artmasıyla insanların birbirine ulaşması sosyal ağlar vb. araçlarla oldukça kolay olduğu için insanlar birbirlerini takip konusunu takıntıya dönüştürdüler bu hal ve hareketleri insanın psikolojisini bozar, isyana sürükler, allahı inkar etmeye kadar götürebilir.

çünkü size bir tuş kadar yakındır ve elinizden hiçbir şey gelmez bu beyninize ve ruhunuza sürekli baskı uygular işler yerinde gitmiyorsa gerçekten çok zarar verebilecek durumdur. düşüncelerinizin sürekli zıttıyla karşılaşmak ve çaresizlik sizi bir kaçış noktasına sürükler, bu takıntının yükünü yükleyecek suçlayacak birini aramaya başlarsınız.

aslında kendi ellerinizle yaptığınız bu takıntı hastalığı isyana dönüştürüp allahı inkar ettirir çoğu ateist bu sebepten dolayı ateist olmuştur aslında, bir müslüman olarak ateistlerin duygusal kişilikleri olduğunu düşünüyorum sadece yönelimleri yanlış.

gücün, kudretin yetmiyorsa yetene başvur yetenden kaçma yüce allah dermanı verecektir korkmayınız.
Bende var o yuzden arkadaş ortaminda hemen bana laf sokup çildirmami kahkahalarla izler ipneler.

Her ortamda maruz kaliyorum basit şaka bi iftira atarlar ben bi anda ciddileşir çildiririm abi bazi şeyleri basit e alamiyorum kabullenemiyorum kafamda düşünüyorum babam yuzuunden amk paranoyak oldum acaba hakkimda hakkaten oylemi dusunuyor falan diye.
güncel Önemli Başlıklar