bugün

muzdarip olduğum durumlardan bir tanesi. bir şey okurken, iş aralarında, molalarda, bilgisayarda çalışırken bile mütemadiyen tükete tükete bağımlı gibi bir şey oldum. bunu dengelemek için içtiğim su miktarını artırdım ama pek işe yaramıyor gibi hissediyorum.
-etmeyin.
Müptelasıyım. Kahvenin her çeşidini severim ancak Türk kahvesi ve meksika kahvesinin yeri bende ayrıdır. Aroması kokusu bana anımsattığı şey. Bambaşka be sözlük.
Sigara, kahve, hayaller, anılar içsel hesaplar ve sabahlanan geceler...
Sonrasında çarpıntı yapan, sanki bir şeye heyecanlanmışsın da onun için kalbin atıyormuş gibi hissettiren durumdur.
Bir süre sonra huzursuz bacak sendromu yaşatacak tüketim eylemidir.
günde 8 bardağın üzerine çıkmam ile sağ gözde atan damarı hissedebildiğim güzel bağımlılığım.
insomnia temelli ruhsal sıkıntılara davetiye çıkaran yarı-kötü alışkanlık. yoğun zihinsel tempo gerektiren bir çalışan iseniz günde sabah 8-10 arası ve akşam 19-21 arası olmak üzere iki filtre colombia veya cezvede türk kahvesi her türlü yeter.
müzeyyen senarlı ve müzeyyen senarsız olmak üzere ikiye ayrılır.
sese cok kötü geldigini gözlemledigim hede. oldum olasi sarki söylemeyi cok severim ve kendi sesimi de severim. cok kahve ictigim su gunlerde sesimin kisildigini ve de sarki söylerken boguk bir sesle sarki söyledigimi farkettim. su sureci bi atlatayim 1 sene kahve icmesem özlemem lakin iste beni ayik tutan tek sey su lanet olasi kafein. geceleri uyuyamiyorum da.zaten enerjik bi insandim iyice allahim nolur uykum gelsin diye dua eder oldum.
Bir programda görmüştüm 16 bardak kahve içmek kalbi durdururmuş. O kadar geriyor kalbi yani. Kafein patlası yaşıyor damarlar. Ayda bir içerim.
Çocuğun zenci olur çok kahve içme derlerdi eskiden büyüklerimiz.

1 saatte 4 fincana varan kahve tüketimi ile çocuğumun zenci olmasını garantiledim zannımca.
güncel Önemli Başlıklar