bugün

o nesildeki herkes gerizekalı olacağı için pek sorun olmayacaktır.
youtubercı, küfürbaz, cahil, agresif ve geri zekalı bir neslin gelmesidir.
youtube türkiye'ye bakarak varılacak sonuç. gelecek nesilden hiçbir şey olmaz amk açık ve net.
çocuklar artık din ideoloji ve siyaset ile yetiştiriliyor, allah nedir dahi bilmeyen çocuğun ana okulunda şükür allah a diye haykırdığına şahid oldum. gelecek nesil şu an ki ortadoğu teröristlerinin uyuyan hücreleri olacak.
müdahale edilmeli, yöneticiler in kolay yönetilen halk üretelim saçmalıklarına karşı çıkalım.
Tek tesellim, daha kötüsü olamaz, yoksa olabilir mi?
Aslında kristal nesil olarak adlandırdığımız indigo neslin bir sonraki nesli
Peki neden bu kadar gerizekalı bu nesil buna verebileceğim tek cevap tüketim
Ne çeşit bi tüketim ?
Sadece yiyecek değil herşey ama herşyi tüketiyoruz eskiden bu kadar çok imkan yokken insanlar daha fazla üretiyorlardı ürettikçe hayattaki yolunu görebilecekleri becerileri kendini daha fazla belli edip o zmn neye yönelceklerini iyi biliyorlardı.
Burda teknoloji suçludur demiorum sadece kullanmasını bilmioruz teknolojiyle kaseri tedavi edebilioruz yada cern deneyleri gibi faydalı bir şeyler yaratabiliyoruz insanlar olarak . Bir nesil neden bukadar gerizali
Populer kültür,sosyalmedya, müzik , okulda aldiklari egitim dahil aciyip uzulmenize gerek yok evrimimizi aci bir sekilde tamamliyoruz iste tek sıkıntı evrim geçiremeden ölücek bir nesil olucak .
7/24 hayatini bilgisara bagli olarak yasayan insanlarin gercekten bilincsizce yasadiklarinin farkinda olmamalari onlar icin daha kotu . Zaman makinesinde geriye gidip blue whale oyununu 80 lerdeki bir cocuktan oynamasini istesen bu kadar futursuzca hareket etmicegi kesin . Kisacasi her nesil daha da gerizekali oluyor . Cocugunu buyutmesini bilenler haricinde ki sen eger cocugunu buyutmek istiosan kolej gerekmio senin istemen gerekior krnina girdiginden itibaren ne tuketiyorsan oda onu tuketiyor buda yine ayni seye geri geliyor her yeni nesilde denek olmayi kabul ediosun kardesim sonrada aycocugum gerizekali diye agliosun aglama kendine saygin yok cocugunada olamaz .