bugün

Koyun götüne gitsin. Valla bak. Millet nasıl bu kadar rahat sanıyorsunuz? Boşverin, siz de kimseyi hiçbir şeyi takmayın.
mutsuz olduğunuz yerde , mutsuz olduğunuz konuda , mutsuz olduğunuz kişilerle birlikte olmakta ısrar etmeyin. fazla düşünmeyin , bilmeyin kafanızı çevirin bakış açınızı değiştirin. ha bir de müzik dinleyin.
Sözlüğü kapatın.

Doktora gidin.
fazla düşünmekten kaçının devamlı bişeylerle meşgul olun.
hayatı bu denli ciddiye almayın.
Yemek yapin. Cidden bak.
Kuran okusun.
ot içsin.
Uyumalı.
Dertlerinde kalici olmadigini biliyorum artik en guzeli basit yasamayi ogrenmek anlamadigim zaten mutsuzsun facede o pozlar ney oyle dostlar alisveriste gorsun.
kendinizi aşmayı deneyin. daha da fazla mutsuz olmaya çalışın.
uyuyun. Ne demiş şair
uyuyalım!
hiçbir sey olmazsa sabah olur...
biraz bira biraz müzik ve biraz da kabullenme.
Devam etsin.
ne olduğu fark etmeksizin sürekli yeni şeyler oğrenin. yetmesin, psikoloji okuyun, felsefe okuyun.

içiniz doldukça mutluluğunuz artar, içsel doluluk mutluluğun çarpanıdır.
ya sevişcen ya tatlı yicen ya da spor yapcan. başka türlü mutlu olmak zormuş bilimsel olarak.
helikopter alın.
haribo yiyin..
Aşırı derecede ise, profesyonel yardım almalıdır.
Başka yolu yok!
kendini tüm kusurlarınla kabul et. ve o kusurların kusur olduğunu da kabul et. -bunun için öncelikle fayda-zarar, iyi-kötü, doğru-yanlış anlayışını bir gözden geçir.- sonra hepsinden kurtulmaya karar ver, kararında ciddiyetle sağlam dur. gerisi gelir.
Etrafa mutsuzluk yaymayın is olacağına varıyor zaten.
Tanrinin dış dünyada değil içinizde yaşadığıni ve sizi sevdiğini unutmayın.
etrafınıza karşı gülün sürekli zira kimse sizin mutsuzluğunuz ile ilgilenmeyecektir. sizin derdiniz bir başkası için sadece ''takma ya boşver'' olacaktır ki bunu duymaya ihtiyacınız olduğunu sanmıyorum.
muz yiyin geçer.
içiyorsan da içmiyorsan da bir sigara yak ve düşün
Sen bir dizinin baş karakteri değilsin. Sen herkesin napıyor diye merak ettiği biri değilsin. Ne yaşadığın, ne kadar ağladığın, ne hissettiğin kimsenin umrunda değil ve kimse bilmeyecek. Sen bu dünyada kendinle başbaşasın. Öleceksin de. Öleceksin yani bir dostum vardı aldılar 24 yaşında mezara koydular dün konuşan, düşünceleri hayalleri olan insan orada yatıyor ama sana artık cevap veremiyor. Şimdi hangimiz onun aklındakileri biliyoruz ki?

Ömrünüzü üzüntüye, mutsuzluğa harcamayın. Siktir et.
güncel Önemli Başlıklar