bugün

tek kelimeyle çelişkidir.

şimdi bakın bir çok batılı ülkesin de mini etek ve türevleri tecavüze teşvik kapsamına ele alınıyor. yani tahrik sayılıyor.

malesef müslüman türk ün kurduğu bu ülke öyle bi hale geldiki artık mini eteği bile mumla arar olduk. yani artık açıklığın sınırı kalmadı. hayvanlardan bile daha açıkta gezer oldu edep yerlerimiz.

şimdi ben burda şunu merak ediyorum. son aylarda tecavüz arttı diyen kadın hakları savunucuları - ki gayet haklılar- acaba neden açık giyinmenin önüne geçmezler. daha doğrusu kendini köpek nefislere peşkeş çekenlere neden dur demezler.

kadınlık izzet ve şerefini ayaklar altına alanları neden uyarmazlar.

sakın yazdığımdan ters bişe anlamayın. daha doğrusu mantığı tersten işeltip konuyu saptırmayın. asla ve kata tecavüzü savunmuyorum. hatta bilen bilir tecavüz ve zina suçlarına recm cezası verilmesi taraftarıyım. itin biri tecavüz mü etti direk recm edilmeli. ama bir hakikatte gözden kaçırılmamamlı; tecavüz eden erkeğe ceza verilirken - ki en ağır cezayı hak eder- hergün milyonlarca erkeğin beyninie tecavüz eden kadınları hoş karşılamak ahlaki bir davranış değildir. anlayacağınız tecavüzcü kadar olmasada mutlaka devlet eliyle onlarda kısıtlanmalı ceza almalıdırlar.
yaptığı ile söylediği tutmayan insandır.
koyun aq formatın aq. suç sizde değil size meydanı bırakan muhtarlarda.
hayvanlar gibi edep yerleri açık diyorsun da. uçkurunu tutamıyosan hayvan sensindir de aynı zaman da. köpek kedi gibi çiftleş denir de onların bile bi yordamı var. iyi hayvanalara hallenmiyor. malum onların sıfır kıyafet.
Kuyumcuların sattıkları altınları vitrinlerinde sergilemeleri de gelin bizi soyun demek midir. işin aslı kişinin orospu çocuğu olup, olmamasıyla alakalıdır.
güncel Önemli Başlıklar