bugün

izmir, muğla ve aydın illerinde, kemalist insanların birbiri arasında yaptığı komik şaka.
(bkz: götünden şaka sıçan yazar)
şakirt isen yumul şeyhin daşşağına.
tapmayı siz daha iyi bilirsiniz. biz ona atayı anlamak diyoruz.
Anlamsiz, hastalikli düşüncenin, kendi çapında espri ve kâfiye ile harmanlanmis hali. Küçücük beyni ile bazi kisiler kemalizmi puta tapmak olarak görüyor. Sadece ataturku anlamaktir. Ögreninin artik bunu. Boşa laf kalabaligi yapip komik olmayin.
(bkz: bunu bunu alın dışarı)
(bkz: hakkıdır hakka tapan milletimin istiklal)
ışık evlerindeki şakaların seviyesini işaret eder.
akşam risale zikir zakirden sonra leş gibi hacıyağı kokan odalardaki esprilerin ortalaması işte budur.
kemalizmi puta tapmak olarak gören zihniyetin düşüncesidir. e haklıdır tabii, beyni kemalizmi ancak o şekilde algılayabilir. biraz daha zorlarsanız beyin felci geçirebilir. şakirtler daha iyi bilir bu tapma işlerini falan, onların daha göt edici şeyleri var.
kafiye uydurmaya çalısan şakirt söylemi. ülkemizi kurtaran, koca mustafa kemal paşayı, sevmek boynumun borcudur herdaim.
atatürk büstüne olan saygının putperestlik olduğunu zanneden garip bir insanın yazdığı saçma bir yazı. osmanlıya taptığınız için soruyorum: osmanlı padişahlarının heykellerini yapsalar saygı duymayacak mısınız? ya da önemli bir muhafazakar şairin? atatürk büstünün önüne gelip yiyecek ya da para bırakıp atatürkten yardım beklediğini gördünüz mü bir insanın? ne garip insanlarsınız. fettullah gülene ya da tayyibe tapın siz hem de yaşıyorlar şimdilik.
(bkz: bas gaza aşkım bas gaza)
bir siktir git diye cevap verilesi yazılardır
ya da kişilerdir!..
edit: çok komikmiş güldük bitti!
edit2: ben gülüyom mu?!
edit3:neyin peşindeiniz?
edit4:amk liselisi
edit5:hı hı
edit6boş beleş adamlar
edit7:fotoğraf yerine yazılarını yazdım bunların!
edit8:işte!!!
koyunsan ver oyu , ibadet etmek istiyorsan tayyibe dokan.

(bkz: başbakanımıza dokunmak ibadettir)
bi de bu salakça başlığı yeniden sol frame'de canlandıranlar var ki, görüşleri ne olursa olsun eksi yemeyi hak ediyorlar.
tayyibe dokunmak ibadettir diyen şakirtin beyin amcıklaması geçirip başlık açmasıdır.