bugün

aşkın boşalana kadar olanıdır. hayvancadır, tatmin amaçlıdır.
seviştiği kişinin müşterisidir.
(bkz: so what)
çok az bi türün savunduğu üzre ihtiyaçtan olsa gerektir.
eğer karşı taraf size aşıksa, zor bir durumdur. kendinizi kötü hissedersiniz, vicdanınız varsa tabi.
sevişilecek her insan evladına aşık olmanın imkanı olmadığından gayet normal bir durumdur. Zira insan karşıdakinin cinsel organına aşık olmaz. onu bırak aşık olunan hatunu yatakta, yemek masasında, plajda, ormanda ya da duşta yediğimi düşünemiyorum, olmuyor, iğrenç. aşk lan bu. geri kalan her tür ilişki için uçkurunuzu özgür bırakın.
babazula'ya göre tendeki özgür ruh sevişerek azalmazmış.yine de aşk önemli,o kadar da hayvanlaşmayalım.
bence böyle bir sevişmeden alınacak verim daha fazladır. insan hiç aşık olduğu veya sevdiği birini s.kermi ya ne kadar ayıp.
Zamanla mutlaka arada duygusal etkilenme olur. Aşık olunmadığı için bir çok hayvanlık yapılabilinir.
"ben ne zaman,
kiminle sevişsem,
hâlâ seni aldatıyorum"
(bkz: fuck buddy)
genelde biz ruhsuz itlerin yaptığı eylemdir.hayvani duygumuzu tatmin etmek için. çöp bidonuyuz aynen efenim.
bir coupling karakteri edasıyla "hmmm ... define love" demek istedim.
aşk nerde başlar nerde biter.
iddia ediyorum bir kadın asla aşık olmaz
sadece etin ete temasından ibarettir efendim.
teoman tarafından kolay olmayan bir durum olarak nitelendirilmiş olan şey.
erkeğine göre, ki burda erkeğin altını çizerek konuşuyorum, çok şey farkeder.

erkeklik kimsenin sandığı kadar basit bir olay değildir. gerçi benim gibi düşünen insanların bunu muhattaplarına anlatabilmesi 30 yıl bile sürebilir ama gene erkeklik bizde kalsın.
hayvandan farkı olmayanlar için normal, ihtiyaç sayılabilecek davranıştır.
sevişmek iki kişinin birbirini sevme eylemini fiziksel olarak uygulama eylemi olduğuna göre: teorik anlamda mümkün olmayan bir hadisedir.

Çiftleşmektir efendim o.
aşık olduklarınla bile sevişemezsin bazen.

(bkz: başım ağrıyor)
aşık olduğun birisiyle sevişmek çok güzel bir meyve yemek gibidir. tatlı ve sulu... bir daha yemek istersiniz susarsınız bir daha istersiniz. aşık olmadıysanız o kişiyle sevişmek o güzel meyvenin dalını ağacını ısırmak gibidir... *
sevişmek için aşık mı olmak gerekir soru cümlesini kafada uyandıran durum.
tok karna yenilen yemek gibidir. yemeğin tadını alırsın yemekten zevk de alırsın ancak, açken ki gibi iştahla yiyemezsin.
aşık olunan kişiyle sevişmekten daha heyecanlıdır. Tabii evliyseniz.
= para karşılığı sevişmek. ya da =ihtiyaç diye saçma salak bi lafın arkasına sığınıp sevişmek.
aşık olmadığım biriyle sevişirken, dudaklarından öpmemeye çalışırım. öpsem dahi gözlerimi hiç kapatmam.

bu yüzden boynumda vebal yok. kimseyi kandırmadım.