bugün

aşık olunmaması gereken kız modelleri çok dedik peki ya erkek modelleri.
kedi ile aslan arasında gidip gelen ne oldugu henüz belli olamamış olmasıda muhtemelen olmayacak çok konuşan az bilen ancak herşeye mualefet gördün mü bakma arkana ben söylerim aslan kaç para para pom mu.
evli erkek: gerek yok böyle saçmalıklar yapmaya. bir erkek evliyse o iş başlamamalı bile. bitmiştir demiyorum dikkat ederseniz, başlamamalı bile diyorum. he eğer şerefsiz çıkarsa ve siz, o itin evli olduğunu sonradan öğrenseniz bile siktiri basın gitsin. aşk filan hikaye. zaten düzgün bi insan olsa evli olduğu halde dışardaki kadınlara bakmaz ve karısıyla, çocuğuyla ilgilenirdi. yemeyin böyle numaraları, salak olmayın.

sevgilisi olan erkek: bundan da uzak durun. zaten adamın sevgilisi var, yanaşmanıza gerek yok. o size yanaşsa bile sınırı çizin, herkes haddini bilsin. sahipli bi erkeğe yaklaşmak, ayartmaya çalışmak basitlikten başka bi şey değildir. kendi değerinizi düşürürsünüz başka bi şey olmaz. o kadar değersiz misiniz?

yalancı erkek: çocuk gibi yalanlar söyleyen, ikiyüzlü davranan bir erkeğe nasıl güvenebilir ki insan? eğer bir erkeğin basit de olsa yalanını yakaladıysanız çözün ipini hemen. bir kez yalan söyleyen hep söyler. hem de daha profesyonelce ve sizi daha fazla enayi yerine koyarak yapar bunu.

cimri erkek: dışarı çıkmışsınız, sizi ilk kez buluşmaya çağırmış ama hesap ödetiyor veya alman usulü yapma derdinde. böyle bir öküzlük olabilir mi? centilmen bi erkek, ilk kez buluştuğu bir kadına hesap ödetilmeyeceğini bilir. kadınları hemen paragöz diye görmeye gerek yok. "ilk buluşma" diyorum. bir kadının ilk buluşmaya ucuz fahişeler gibi abartılı makyaj yaparak gelmesi ne kadar tuhaf ise bi erkeğin de kadına hesap ödetmesi o kadar abes. uzasın gitsin bırakın moliere'in cimri'sini.

kasıntı erkek: böyle kendini çok yakışıklı zanneden, çok coolum ben havalarında olup, ota boka burun kıvıran bir erkekle ne yapmayı planlayabilir ki bi kadın? bu tipler, ilerde sizin fiziksel özelliklerinizle alay edecek ve artistlik yapacaktır muhtemelen. sürekli kendini kastığını ve karizmatik olmak için ekstra çaba sarfettiğini anladığınız anda koşarak terk edin o sahneyi. sen kimsin lan? kime artislik yapıyorsun ibiş?

kıro erkek: daha ilk buluşmada sizin üstünüze başınıza karışıp, yolda yürürken abiymiş gibi kol kanat gererek çevredeki erkeklere; "bu kız benim yanımda bakanı keserim" bakışları atıyorsa fazla uzatmaya gerek yok. ilerde salak salak hareketlerine devam ederek, size sürtük gibi giyiniyormuşsunuzcasına hakaret edecektir yüksek ihtimalle. bu özürlüler, evde kız kardeşlerine bile söz geçiremezler genelde. ezik ve kompleksli olmalarının yanı sıra, bu yaşına kadar güçlü olmak nasıl bir duygu bilmedikleri için kız arkadaşları üzerinde baskı uygulayarak kendilerini mühim bir insan zannederler.

rahat erkek: bunlar ise kıroların tam tersi olup, ilerleyen zamanlarda godoş kategorisinin en önemli üyelerinden olurlar. domuz gibidirler. ne kıskanırlar, ne ilgilenirler ne önemserler. sizden de aynı tavırları beklerler. aramanız, mesaj atmanız onları sıkar. böyle mallarla uğraşmayın bile. sevgili olmanın manasını öğrendiklerinde, birileriyle sevgili olmayı denesinler. yok paşam hesap sormaya gelemezmiş, yok ne diye merak etmişiz ne olmuş ki? sevgilin varken sevgili gibi davranamıyorsan defol git o zaman. koyun götüne gitsin ya.

geri zekalı erkek: kızların esprili erkek sevdiğini bir yerlerden duymuş ama espri yapma kabiliyeti olmayan salaklardır bunlar. konuştukları lafın nereye gittiğini düşünmezler. espri adı altında sıçıp batırırlar ve sadece kendileri gülerler o sırada. sizin o esnada, tiksinmiş gibi baktığınızı bile fark etmez bu cem yılmaz'ın tır çarpmış hali. şu mallara prim vermeyin. önce konuşmayı öğrensin.

kaba erkek: yürürken sizinle aynı hizada yürümeyen, bir cafeden çıkarken kapıyı tutmayan, topukluyla yürümekte zorlanırken sizin kolunuza girmeyen veya kolunuzu tutmayan, oturacağınız sırada sandalyenizi çekmeyen, montunuzu giymenize yardım etmeyen, kolunuz çok ağrıdığında çantanızı bir süre taşımayı teklif bile etmeyen bir kazma, nezaket yoksunu hanzo ile pek zaman harcamanıza gerek yok. ilerde evde çorabını salondaki koltuğun altına atacak, "yemek hazır diil mi daha!" diye bağıracak, market alışverişinden dönerken elinizdeki poşetleri almadan öküz gibi götünü sallaya sallaya yürüyen magandadır bunlar.

dengesiz erkek: bir gün önceki davranışıyla ertesi günkü davranışları birbirini tutmayan, bir saat önce seni seviyorum deyip 1,5 saat sonrasında "bu ilişki yürüyor mu sence? devam etsek mi? biraz kafamı dinlemeye ihtiyacım var." diyen, ne bok yemeye çalıştığı belirsiz erkeklerdir bunlar. ne kadar severseniz sevin uzaklaşın. ben yaşadım 1,5 sene çabaladım, bunlar düzelmiyorlar. ne yapsanız yaranamazsınız bu tip erkeklere. en güzeli baştan kesip atmak. ruh sağlığınızı bozar çünkü.

ciddi erkek: sıkıcı olurlar. her şeyi ciddiye alırlar. alıngan olurlar. şaka bile yapılmaz bunlara. sanki babanızlaymışsınız gibi hissettirirler. her hareketinize müdahale ederler. sinir bozarlar. ilerde; pazar günlerinizde evde gözlüğünü takmış, tüm gün gazete okuyup finansal piyasalarla alakalı haberleri izleyecektir. ıyy!

ay bayıldım! belki sonra yine devam ederim. * ama sözümü dinleyin. uzak durun şunlardan. onlar da kendine çeki düzen versinler bi zahmet.

düzeltme: paragrafları düzeltmeye çalıştım. hepsi karman çorman olmuş neden bilemiyorum.
(bkz: aşkı ya da aşksızlığı seçebileceğini sanan insan)

-ay mehmet ben sana aşık olamam kusura bakma
-neden bitanem?
-çünkü sen aşık olunmaması gereken birisin
-hmm..

(bkz: yok öyle bir şey kızlar)
olmayan modeldir. çünkü aşk modele göre değil kalbin kendi yolunu bulmasıyla gerçekleşen hadisedir. aşk model tanımaz.
kim olduğunuza, kriterlerinize, sosyal statünüze ve hayata bakışınıza, arayışınıza göre değişicek erkek modelidir. (bkz: magazin kokan haraketler bunlar)
zengin erkek; parasıyla ilişkileri de yürütebileceğini sanar. durumun aksine, en çok aşık olunan erkek tipidir. işin sonunda üzülen kız olur ve suç bütün erkeklere patlar. ne güzel.
Kendisine aşık olan kızın evine bir ilişkiye başladığı günün ertesinde gelen erkek.
Eski ve yeni bütün modelleridir.
ünlü erkekler.
filmlerde, orada burada görüp; bayılmaya, ölmeye, aşık olma yolunda ilerlemeye gerek yoktur. genel olarak ulaşılamayacak erkek modellerine aşık olunmamalıdır.
Genelde ne hikmetse bu tip erkekler çekici gelirler.bunlara aşık olunur.ne aşktan anlarlar ne sevgiden.
- ya aşkım yüzük seviyorum da öyle bilezik fln hiç bana göre değil yani
+ valla mı ?
- evet yaa
+ evlen benimle o zaman
- (bkz: siktir git demenin alternatif yolları)
Worldcraft oyunlarını kendine iş edinmiş erkek kişisi.
(bkz: behlül)
eşcinsel erkekdir imkansızı istemek gibidir.
her biten ilişkisi sonunda beddua edilen erkektir.*
sevgilisi olan erkektir.
kızlar rahat olsun bu ben değilim.

en azından bir ihtimaliniz azaldı. daha rahat karar verebilirsiniz.
ikizler burcu erkeği.
koç burcu erkeği.

bana uzak allah'a yakın olsun mümkünse.
(bkz: dediğimi yap yaptığımı yapma) tam bu entriye göre bir söz.
evli erkekler.
mümkün olduğu kadar uzak durun.
yuva yıkmayın yuvanız yıkılmasın.
evli veya sevgisili olan erkek modelidir.eğer bekar ise gözü dışarda olan erkek modelidir.
(bkz: aa bu benim lan)
yalancı,üç kağıtcı,pis,cimri,fakir,çirkin,yüzeysel,kıskanç,kıro,katil,sapık,mazo,evli,eşcinsel.....
önce kalbine söz geçir de sonra bana gel anlatıyım.
güncel Önemli Başlıklar