bugün

Aslan burcu erkeklerdir arkadaşlar. Aslan aslan aslan. Yok ötesi.
Balık yazanlar çekemediğindendir. Bugüne kadarki ilişkilerimde ayrılırken hep ben istedim. Biri fena koydu ama sonradan. Onun burcuda yengeçti belki merak eden olur.
Ikizler.
kesinlikle başak burcu.
başak erkeği sizin ayaklarınızı yerden kesebilir. hatta ve hatta sizi cok mutlu da edebilir. fakat yalnız değilsiniz başak erkeği bütün kadınlara karşı böyle...
sizi balık kadar seven başka biri daha çıkmaz kızlar.
Ben diyim, kendimden biliyorum.

Siz onu tanıyamadığınız için ilişki uzun sürmüyor.
Yapmanız gereken basit, iyi geceler dediğinizde sonuna gülücük koyun, onun buna bile üzülecebileceğini bilin yani. valla kafaya takar sabaha kadar niye gülücük koymadı diye düşünür.
Ona destek olun, bu kısım yorucu gelebilir, çünkü çoğu zaman desteğe ihtiyaç duyar. Ihtiyaç değil de, yani ikili ilişkilerde destek, güven falan önemli şeyler balık erkeği için. yorucu olur demiştik, e tabi ödülü de büyük oluyor bunun.
Sonra ona bol bol sarılın, biraz da rahat bırakın.
Bazen yalnız kalmak isteyecektir.
Şöyle bi hayatı gözden geçirme diyelim.
Anlayışlı olun çünkü o sizden hep bir gömlek daha anlayışlıdır.
Fedakarlık konusunda yanına bile yaklaşamazsınız ama yanına yaklaşıp bir öpücük ile o zaten almak istediği şeyi almıştır.
Tabi bunu öpücük için yapıyor anlamı çıkmasın lütfen.
o teşekkür bekler.
evet, ortada emek varsa ekmek de olmalı.
Neyse, dahası için mesaj atın, sevgilim yok öptüm.
kendi burcunu yazip, ben şöyle zalimim böyle kötüyüm deme tribi nedir arkadaş ya?
aşık olunmaması gereken erkek burcu değil de aşık olunmaması gereken erkek vardır. zavallı kızlara umut verip hayallerini mahvedecek kişilerdir. onlardan uzak durulması gerekir.
piç burcu,
yengeçtir. bencildirler, haksız olduklarını asla kabul edemezler. iyisi melek gibi olmakla beraber çok sikimsonik bir nedenden sinirlenip hayatınızda gördüğünüz en gaddar insan olabilirler. dillerinin kemiği asla yoktur. sürekli kafalarında kurar kurar size saldırırlar.
(bkz: ne çektim be)
Başak burcudur hiç şüphesiz.
Çoğunluk yay Demiş.yaydır.
arttırıyorum ve yengeç diyorum. kesinlikle yengeçtir.duygusaldır ama sinirden herşeyi silkip atabilir. sonra da bişey olmamış gibi af diler. yüzsüz ve bencil erkekler genelde bu burçtan çıkar.
başak burcu olmadığı kesindir. aşık olun ve kendinizi ona bırakın. net.
Akrep net.
güncel Önemli Başlıklar