bugün

henüz sevgili olunmadan dahi yapıldığında kızda olumlu etki bırakan hareketmiş. söyleyenlerin yalancısıyım.
(bkz: aşık olunan kızı gıdısından öpmek)
(bkz: ben seni dokunmadan da sevebilirim ayla)
(bkz: denemek lazım)
(bkz: sevisin gencler sevisin)
akabinde okkalı bir tokatla son bulan eylemde olabilir.
aynı zamanda koklamak da lazımdır.şöyle derin bir nefes...
'' boyun. kadının en sihirli bölgesi. uzun ve beyaz boyunlar. beyinle kalp arasındaki amansız savaşta daima tarafsız bölge olarak kalmışlardır.'' şeytanın avukatı filminde al pacino'nun söylediği bir söz. gerçekten de boyun kadına ayrı bir güzellik katar. beyaz ve uzun boyunlar. fetişistlik mi yoksa normal bir arzu mu bilmiyorum ama beni de en tahrik eden bölgeleridir. oraya kondurulacak bir öpücük romantizmi ve erotizmi aynı anda yaşamanızı sağlar. beyaz ve güzel kokan bir boyun. ahhh.
öpen kişiye aşık olup olmadğını anlamanın bir yoludur.
(bkz: sevgiliyi boynundan öpmek)
uğruna şiirler bile yazılan eylem.
öpmeyi bırakınız efendim dokunması bile yetebiliyormuş bazen. ilhamınızın gelmesine sebebiyet verirmiş. adamı şair yaparmış.
iz bırakılmadığı sürece sıkıntı yaratmayacak olandır.
Boyundan öperken bir yandan da yavaştan alt bölgeler mıncıklanır ki eğer itiraz yoksa o kızı o saatte götürdün demektir.
boyun la boru gibi bişey ne anlam yüklemişiniz.
Boyun iyidir. Bazıları boru gibi bişey nasıl anlam yuklemişsiniz demiş. Vücudun her yerini saçma sapan şeylere benzetip anlamsızlaştırabilirsin. Bu saçma olur. Boyundan öpmek koklamak ve kojladığımızda mis gibi kokması kızın mis gibi tertemiz olduğunun göstergesidir. iyi olur yani. Beyaz tenliyse tadından yenmez.
Hoşlanılan seviyesinde sıkıntı yaratabilir.onun da sizden hoşlandığından emin olmadan böyle işlere kalkışmayın.
Ciğerinden öpebilirsin.
insanın içini titretir.
peki ya öpememek?
hayali bile muhteşem. bi de gerçekleştirmesi var tabii...
Hayaller boyun, hayatlar... neyse ağlamak istiyorum sayın seyirciler.
ne öpmesi direk yatağa atıp çatır çutur.
ay ben huylanırım.