bugün

Üstteki entrye katılıyorum.
sağolsun beni bu istekten kurtarıp her yerden engellemiştir. belirtmek isterimki bunu yapan 34 yaşında bi erkek.
5-6 sene önce yaptım böyle bir hata, nasılsın sorusuna iyiyim diye cevap verip konuyu kapattı, bahane amaçlı sorduğum ödev sorusuna cevap verdi o kadar. O gün bugündür kadın erkek ilişkilerine küstüm, inancımı kaybettim ve nefret eder oldum.** *
Siz siz olun eğer size karşı olumlu bir tutumu olduğundan emin değilseniz sakın ilk mesajı atmayın, demeyeceğim. Çünkü herkes ben değil sonuçta!?
bir türlü gitmek bilmeyen istektir. ama şöyle güzel bi yanıda var, istediğim her şeyin olmayacağını anladım. kendimi tutmayı öğrendim.
çok kötü ikilemdir. bir yandan mesaj atma isteği diğer yandan çekinme. kalbiniz at der ama aklını atma der. kalbiniz ile aklınız arasında kalırsınız. en kötüsü de bu değil mi?
Düşününce komik olmasına rağmen saçma bi şekilde mesajlaşmak konuşmak görüşmek istiyor insan anlamsızca .
Sen bi aşık olduğumuz kişinin telefon numarası var mı diye sorsana sorarsanda yok çünkü aşık değilim amk.
Boş zaman belirtisidir. Gidin kendinize bir uğraş bulun ne bileyim kitap falan okuyun
atın ulan atın. beklemenin manası yok. seviyosa geri döner zaten sevmiyosa da siktiri çeker sen de aldığın net cevapla yoluna bakarsın. kafada kurmanın lüzumu yok. kanser olucaz yoksa milletçe.
Biz attık da ne oldu saatler sonra gelen Tek kelimelik cevaplar, içi boş ve duygusuz. Bu nedenle atmayın. Sizin için cabalamayan sevmeyen birine cevap atıp da kendinizi üzmeyin. Lanet olsun deyip geçin gidin.
Dürtüsel problem.
genelde sadece bir istek olarak kalan eylem.
Sıkışmışlık duygusunun en doğal sorunsalıdır.
O evreleri atlattık çok şükür. Yapılmaması gereken hataya sürükleyen istek.
atmak ve atmamak arasında kalıp bi andavalın gazına gelip atiyim lan ne kaybedicem dedikten sonra seni arkadaşım olarak görüyorum cevabını almaktır.
Ya sadece bende olan bir durum değildir diye düşünüyorum ve bu başlık altında yazmak istedim.

Duygusal bir şey hissettiğim birisine karşı Mesaj atma işi hiç hoşuma gitmiyor. Yanına gitmem lazım. Onunla oturup konuşmam lazım. Yanlış anlaşırım bir şey olur diye çok korkarım. O yüzden gözümün önünde olmadan bir şey yazmak istemem. Mesaj atsam triplere girerim kendimi biliyorum. Anneme bile bir şey yazarken yanlış anlar diye arıyorum O derece yani. duygusal bir şey hissettiğim birisine karşı kesinlikle mesaj atmam. Yanına gider konuşurum.

Ben geri kalmışım herhalde biraz bu konuda.
ahahha engellendik halkım unutma bizi...
taktik maktik yok bam bam bam.
Gayet normal olan istektir. Hormonların kabarmasıyla oluştuğu düşüncesinde olan kişi sayısıda azımsanamayacak kadar çoktur.
aşık olduğun kişinin sevgilisi varsa sana eziyet olacak bu mesaj atma hikayesi ona zevk verecektir. birini seviyorsan ona mesaj atmayarak, onunla konuşmayarak da pek ala yapabilirsin bunu. kocaman hayatın içine sığan birkaç acı gerçekten biridir bu. kaldı ki mesaj attığın zaman sana ters bir cevapla dönerse hayatının birkaç gecesini daha kendine zehir edeceğini unutma. isteklerin seni sürekli ona sürükler ama nadiren bu hevesinden pişmanlık duymazsın. otur kendi kendine mektuplar yaz, yapabiliyorsan fotoğrafını büyült portresini yap. acısını kimseye anlatamıyorsun ama çizdiğin resmi herkese gösterirsin. gerçi ben bunları söylüyorum da resimlerini yaparak, gece gündüz yazarak onu ne kadar geri getirebildim ya da acısını ne denli dindirebildim orası tam anlamıyla bir muallak. iyisi mi bir çocuk gibi masum habersiz koş yarınlara...
ben engelledim kafa rahat yoksa atarım tabi malmıyım malım, aşık olmayanlar olmasınlar çok sıkıntılı bişey.
Tam göndere basarken bi anda tüm mesajı silip, telefonu tamamen kapatıp, dolabın içine koyup,odadan çıkmaktır.
Kabir azabi gibi bir seydir en kotusude o hamlenin ters tepmesidir insanin omrunden omur calar.
alkollüyken yapılmaması gerekendir. aşkınızı ömür boyu kalbinize gömme riski taşır.
Şahsım tarafından bu istek bastırılamamıştır.

Kötü sonuçlar doğurmuştur.
güncel Önemli Başlıklar