bugün

insanın yıkıldığı andır, fakat yıkılmamak gerekir aşık olunucak kadar değerli birisi değildir o kanımca. eğer hala üzülüyorsan;

(bkz: bi siktir git çay koy lebron james)
insana boşuna yaşadığını hissettiren yırtılır tarzda göğüs ağrısına neden olabilecek fena durumdur. *
ağlatır.
saçlarınızın diplerinin acıdığını hissedersiniz. zaman dur der. o kare unutulmazlar içine girer.
(bkz: bir bardak soğuk su getireyim mi)
platonik aşkın bittiği andır, başından kaynar sular dökülür adamın.
dramdan drama akışın sebebidir.
(bkz: dram oğlu dram)
ezikliğin tavan yaptığı bir durumdur ayrıca.
vazgeçmen gerektiğinin bir işaretidir ya da daha fazla çaba sarf etmenin.
Görmemiş olmayı dilersin, yalandan da olsa bir sebebi olsun istersin, "bir açıklaması olsun, ben yanlış görmüş olayım." dersin. Hakaretler savurmak, oracıkta öldürmek istersin gücün yetmez, bağırmak, haykırmak istersin sesin çıkmaz. Bir yumru düğümlenir boğazında, o an ölmek istersin. Günler geçer durulursun, hatayı kendinde aramaya başlarsın. Eğer güçlüysen "o hiç benim olmamış ki" demeyi bilirsin, zayıfsan "sana fazlayım be dünya" deyip kaçmayı seçersin. Ama hangisini seçersen seç asla "eski"si değilsindir, değişmişsindir vesselam.
yarım şişe viski götürtebilecek durum.
öleyim ben ya öleyim de görmeyeyim. ben seveyim başkası öpsün. *
neredeyse her gün gördüğüm ama umursamamaya çalıştığım durumdur. *
yaşarken öldüren anlardan biri olsa gerek.
soğuk duş etkisi yaratıp adamı depresyona sokan durumdur. böyle dünyanın adaletini sikeyim ben! dedirtir aynı zamanda.
yıkılmak.
hayata küsmek.***
dibe vurulmaya yaklaşılan andır. bence aşık olunan kişiyi başkasıyla el ele görmekten pek bir farkı yoktur. ama iyi haber başkasıyla öpüşen birine duyulan aşk hızla geçecektir.
sadece bu olayla değil, sevilen kişi ile ilgili bi sıkıntı olduğunda, karın boşluğundan yukarı doğru bi ağrı, bi iteleme, bi bi garip bişi hissedilir. fenadır. çook sonraları artık piç olmuştur bu duygular ve kendine gülersin.
(bkz: yer yarılsa da içine girsem denilen anlar)
duvara yumruk atmak.
bunu 10-12 kez ardarda yapmak.
elin kanaması.
şişmesi.
neyse ki kırılmaması.
ardından 1 ay boyunca elini yumruk şekline getirememek.
avrupa yakası izlerken gözlerin dolmasına yol açar.

[http://www.youtube.com/watch?v=aQtUy2h1uEc&feature=related ]
Aşık olunan kişiye olan aşkınız uzun bir maziye dayanıyorsa ve siz çekindiğinizden ona bir türlü açılamamış, her niyetlenişinizde boğazınız düğümlenmişse; ama elin zibidisi 2 gün sonra kızı yüz üstü bırakıp gideceği halde bi sırtlan gibi biricik aşkınıza gömülmüşse, işte o zaman vakit gelmiştir ey dostlar.
Akabinde er kişi çekilir yere çökertilir. Bu esnada "yapma hulki yapma hilmi" diye yalvaran platonik sevgili de diz çöktürülür. Belinden çıkardığın smith wesson 0.50 revolver sevdiceğin alnına dayanır.
Sorulur "burada ikinizden biri ölecek sen seç sen mi, o mu? Canından çok sevdin mi kader i? " diye sorulur. Lavuk susar kalır , kız yalvarır. Lavuk bilemez "beni vur" dese oracıkta silahı şakağına dayayıp intihar edeceğini.
Gelmişe, geçmişe, "kader"e küfür edilip o fütursuz zibidinin beyni 50 kalibrelik mermiyle paramparça edilir. Üzerine sıçrayan ve yayılan kan ve et parçaları umursanmaz, sevdiceğe dönülüp şöyle denir:
"Bu aşk burada biter ve ben çekip giderim yüreğimde bir çocuk cebimde bir revolver bu aşk burada biter, iyi günler sevgilim ve ben çekip giderim"

ardından en yakın karakola gidilip teslim olunur.
,
*,
kahırdan gebermektir...
Derhal öpüştüğü kişiyi itip onn yerine geçip kızı öpmeye siz devam edin zaten kızın gözü kapalı olduğu için bunları göremeyecektir.