bugün

aşık olunan kadının hiç siklememesi yazacaktım ama dedim şimdi çoluğumuz var çocuğumuz var.

ne acı verici bir süreçtir ya. aşık olursun. hep yanında olmak istersin ama hiç olamazsın. mesafe uzaktır. para harcamamak gereklidir, falandır filandır. neyse ama o sizi hiç siklemez. mesaj atarsınız geçiştirir. ararsınız açmaz. faceden beğenmez. yanınıza gelmez. onun yanına gitmek isteyince sizinle görüşemez de. üzücüdür. sevişmek falan da hikayedir yani. sizinle yürüdüğünü bilmek istersiniz. bunu hiç bilemeyeceksinizdir. çünkü bu dengesiz kadın, sizi yavaş yavaş uçuruma sürükler. ya bir gün olursa diye beklersiniz.

ben bunu 3 kere falan yaşadım acayip tecrübeliyim. bir daha da siksen yaşamam diyorken, siktiler bir daha yaşadım. o yüzden yaşamam diyenler iyi bir iradeye sahip değillerse pek de düşünmesinler neler olacağını. oldu mu oluyor abi. insanlar bir anda mala bağlıyabiliyor.
Şöyle birşey var. kişi sizi baştan sevmediyse sonradan sevmeye başladıysa, baştan sevebileceğinden daha çok sevecek demektir. çünkü insan kaybetmediği şeyin kıymetini bilmez. o kişi de sizi sevmememenin tadını aldığı için sonradan daha kıymete biniceksiniz. o yüzden bi kızdan hayır cevabı alırsanız umutsuzluğa düşmeyin. ama sakın 180 derece dönüp arkadaş olmaya çalışmayın. kızlar bu kişiliksiz hareketten nefret eder. Rahattakılın. unutmayın ama arkadaşlık yok...