bugün

buralara yazarak desifre edilemeyecek kadar ozel olan guzellik. *
aşk ibadet gibidir...
ibadet nasıl kul ile Yaradan arasında ise aşka dair şeyler de iki sevgili arasındadır...
sevişmek de bunlar arasında en anlatılmaması gereken listededir...
aşık olunan insanla evlenip sevişmek makbuldür ve psikolojik olarak da kişide hasarlar açılmamış olur...
güzel bir duygudur fakat her aşıkla sevişilmez her sevişilene aşık olunmaz.
o koskocaman, o hayali, o görünmeyen ama çok iyi bilinen gongun çalması demektir. aşkın bitme gongunun!
bulmacanın son kalan karelerini de doldurup şöyle bi bakmaktır..önce hehe ben neymişim tüm bulmacayı çözdüm denecek , akabinde yeni çözecek bulmacalar aranacak , her çözülemeyen bulmacada çıkarılıp güven toplamak için bakılacak mamaif eski tat bulunamayacaktır..o yüzdendir ki evlilik "aşık olunanla resmi sevişebilme hali" aşkın katili olur çoğu zaman..
eğer ilk kez aşık olunup ilk kez sevişiliyorsa hoş bi durumdur. fakat 4657461. kez aşık olup ilk kez ya da 1586. kez sevişiliyorsa o zaman hoş bi durum olmaktan çıkan bir durumdur. * *
Gerçekten düşününce de mükemmel bir an olacağını tahmin ettiğim eşsiz durum.

(bkz: Allah ım bana sevdiğimi bağışla)
(bkz: sevişilen kişiye aşık olmak)
aşık olduğu kişiyle sevişenlerin önerisi. *
tenini teninde hissedip o sıcaklığı , o mükemmelliği onda bulup onda dinlenmektir. ne kadar sevişmiş olursan ol , o hazzı ilk kez onda hissetmektir.*
kendini kaybetme durumudur. dunyadan soyutlanıp onunla baska bir boyuta gecmek, saatlerin saniye halinde yasanmasıdır.
netice;
(bkz: sevişerek evlenmek)
normal bir hadesidir. gariplik aşık olunmayan biriyle sevişmektir.
sevişmekten daha fazla zevk alınacak durumdur!
karşı cinse karşı duyulan duygusal bağın, bedensel bir bağ ile birleştirilerek zevklerin en büyüğünü hissettiren hadise.
(bkz: baska kimlerle sevisirsin sen canim)
aşık olunan kişi ilkokul öğretmeninizse sakıncalı bir durumdur. *
en muhteşem, unutulmayacak ve doygunluk veren sevişme olacaktır, garantilidir. beden ve ruh bir olup nirvanaya ulaşacaktır. et ete değil, can canadır.
mükemmeldir.
nirvanayi sollayip, tanimlanamayacak mutluluklara erismektir.
arkada nightcrawlers'dan never knew love çalması halinde daha da vurucu olabilecek eylem. *
esas aşık olunmayan insanla sevişmekin başlık olması gerekirken yanlış yere dükkan açan başlık.
tek gerçeklik!
'sevişmek' se kullandığımız kelime zaten sevilen, aşık olunanla yapılan eylemdir.bunun dışındakilere sevişmek demek haksızlık olur...
(bkz: yok öle bişey)
(bkz: kurban-yalan)
(bkz: manga-yalan)
(bkz: ajda pekkan-palavra)
(bkz: v s)
"insan sevdiğini .....kermiş" sözünü doğrulayan durum.

- abi seni çok seviyorum..
- yaklaşma lan, koparırım valla..