bugün

aşık olduğunuzun ilk adıdır.

recep tayyip erdoğan.
Havva.

Hz adem gorur gormez asik olmus.
hipniz kifisi, tikmiyin.
hivvi,
idim.
Kylie. Minogue olanindan.
null

entry burda.
arif susam değildi.
tuyan'dı. kreşteki aşkımdı bir de o yaşta bile kız beni fena keklemişti. bir gün bana bir el hareketi gösterip "bunu yapabiliyor musun?" diye sormuş, ben "hayır" deyince nasıl yapıldığını göstermiş ama el hareketi olduğunu söylememişti. sonra yine kreşte olan öğle yemeğinde bir arkadaşıma el hareketini gösterip "sen bunu yapabiliyor musun?" diye sormuştum. çocuk bağırarak öğretmeni çağırdı el hareketi çektiğimi söyledi. sonra ne oldu pek hatırlamıyorum aileme haber verilmiş miydi ama öğretmen baya kızmıştı. şimdi anlamadığım tek şey var: 4 yaşındayız lan nasıl biliyor hepsi el hareketi çekmeyi?
cansu.esmer güzeliydi yaş 4 dü.
Burak'dı. Sonuncusu da Burak. Öf.
umut.

hayatımda bir kez umut isminde kız gördüm o da ilk aşkım.
anaokulda lara idi. kıvırcık esmer yeşil gözlü bişeydi şuan nerelerde acaba.
Zöhre idi. Seni ben de bir gun sevecegim diyerekten 3 sene bekletmisti beni en sonunda dayanamadim ben bu oyunu kaldiramayacagim dedimdi.
Benim kahramanım olan ve asla bitmeyecek bir sevgi ile bağlı olduğum kişi babamdir.
kim bilir kaçıncı yüzyılda, hangi uygarlık? nerden bilelim aq?
ben aşık olmadım.
Erenaydı kızıl saçlı gözlüklü bir kızdı.
valla benim ilk aşkım çocukluk zamanlarında mahallenin abileri sayesinde galatasaray oldu. 6 yaşından itibaren maçlara 12-13 yaşlarından itibaren deplasmanlara götürmeye başlamalarından mütevellid gözümüz ilk galatasarayı gördü. karşı cins olarak da ilk aşkım, tuğba adında bir vefasızdı.
Cihandı ilkokula gidiyordum.
Çocuk aklımla seviyom seni dediydim.
Ben en yakın arkadaşın gülşahı seviyorum demişti.
O günden sonra hayatımın şansı dönmedi.
Balık baştan kokarmış.
sümeyraydı. Ama ciddi ciddi özge'ye aşık olmuştum. Gelmedi. Saygılar
yıl 1984... yaş 7... mustafapaşa ilkokulu gebze... serap, sarışın kıvırcık saçlı... önümdeki sırada otururdu.
Hazal. Çil çok yakışıyordu zalımın kızına.