bugün

mumla arasan da bulamazsın çünkü mum dibini ışıtmaz bir adım geriden bana bak.
aşkı erkeklerin niteliklerinde aradığı sürece http://galeri.uludagsozluk.com/r/nah-273/
bulacak kadın modelidir. asla ama asla kusursuz insan yoktur hatta kusursuza ykaın bile yoktur. hepimiz aynı bokuz. sen kibirle kusursuzluk arayışının içine girersen bulamazsın.
aranınca bulunmayacak olandır. tesadüfle olması daha makbuldür. hani bir erkekle tanışıp seversiniz ya, işte öyle olmalıdır, heyecanlı olmalıdır. ben şu erkeği seveceğim diye kendinizi şartlarsanız daha çok ararsınız.
önce bir adam gibi başlık aç hele.

saçma tespit.

kezban cümlesi.
aşık olunacak erkek yoktur.

aşık olan kız vardır.

zira aşık olduğunuzu bir düşünün , aşık olmadan düşünseydiniz o kişi o kişi mi olurdu?
ağır kezban serzenişi.
(bkz: kezban sözlükten bildirdi)
Kendilerini mutlu etmek için dünyayı yerinden oynatacak, devrim yapacak, rejim değiştirecek erkekleri yeaa tipsiz ki bu. yok yeaa bu efendi erkek çok sıkıcı olur bu yeaa diye göz ardı eden hatun cümlesidir. yok size aşk falan siktirin gidin.
evde kalmaya aday kezban söylemidir.
Çok muzdarip olduğum durumdur. Ben de hiçbir erkeğe aşık olamıyorum amk.
duygusal olarak boşlukta olan, çevresindeki gibi ya da hayalindeki gibi birine aşık olmak isteyip bu isteğini gerceklestirebilecek bir erkek adayiyla karşilaşamama durumudur. her şeyi akışına bırakın efendim.
Niye pic erkeklerin soyu mu tukendi dedirtir.
Gelsin begeniler.

Edit: oha herkes eksilemis tabi dpgru soyleyeni dokuz koyde .ikerler.
asik olunacak insan her zaman vardir,
bazen gormedigimiz, degerini anlamadigimiz, farketmedigimiz kalpler olabilir.

ask bizim ozel yeteneksizligimiz.
kaslı,zengin,esprili,karizmatik,yakışıklı gibi özelliklerin hepsini tek bir erkekte arayanların bulamamasıdır.
Mutlu olmak için
Sevmek için
Görme, işitme

Mutlu olmak için
Sevmek için
Bilme, hissetme, çok düşünme
Bu cümleyi her morali bozulduğunda soluğu yanında aldığı, omuzunda ağladığı, yanında huzur bulduğu ve her seferinde yaa sen ne iyi bir arkadaşsın dediği erkeğe söyleyecek hatunun lafıdır.
hay sokayım aşkınıza bitmediniz ölmüyorsunuzda.
aşık olayım diyerek aşık olamazsın o birden olur hiç beklemediğin bir anda.*