bugün

Elde edilmesi zor olan kızdır genelde mantık evliliğine giden ve rahat yaşamayı isteyen kızdır.
aşık olmayı salatalık olarak gören güzel kızdan güzelse gideri olur.
mantı evliliği yapar.
geçmişinde bir it tarafından duygularıyla oynanmış kızdır.
* *
haklı kızdır. akıl işi değildir ki..
öyle olduğu için öyle gören kızdır. yada bir müddet herkezin bahsettiği aşkı aramış aramış rastlamamış bir ütopya olduğunu farketmiştir.
sonra dönüp bakmıştır. aşık olduğunu idda eden insanlara ve o herkezin bahsettiği aşkın salaklık olduğunu çakozlamıştır.
muhtemelen iç dunyasında yapayalnızdır. hele ki geçmiş olumsuz tecrübelerinden ötürü bu fikre kapılmışsa bu kıza dokunmamak gerekir. çünkü sizin sevginize inanırsa ve siz onu yarı yolda bırakırsanız hayata küser. artık mantık ilişkisinin bile ehemmiyeti kalmaz onun için. bu yuzdendir ki bazı güzel kızlar çirkin şansı isterler.
'haydi sor sor' un cevabının kesinlikle mantık olmadığı entry.
para, güç ve intikam üçgeninde gezinen kızın bedbahtlığına gol atma çabasıdır. aşık olmak daha 'karlı' alternatifleri her zaman bertaraf eder.
salaktır.
(bkz: salak)
(bkz: sehir efsanesi)

Sahsen ben daha asik olmayi salaklik olarak goren mantikli guzel bir hatunla tanismadim, acikcsai ilk defa da boyle bir seyden bahsedildigini duyuyorum...
aşık olmuş, acısını çekmiş ve sonunda hiçbir boka yaramadığını görmüş kızdır. erkek de olabilir tabi..
aynı zamanda aşk yoktur çıkar ilişkisi vardır diyen kızdır. Kaçırmamak lazım bulunduğunda.
evet işte o benim.
nadir görülen bakış açısına sahip sadık kızdır.
etrafta dolaşan insan kılıklı hayvanlar yüzünden aşka küsmüştür..
yaralıdır, acısını belli etmemek için maksimum çaba harcamaktadır. sebep olanlar utansındır.
An itibariyle sevgilisi olmadığından söylediği cümle. Sevgilisi olunca sırasıyla şu cümleleri duyarız:
"beni ne kadar seviyorsun?"
"ölsem ne yapardın?"
"Hayır önce sen kapat telefonu"
"en çok ben seviyorum"
"o kız kim?"
"memelerim sence büyük mü?"
"bence annen beni sevmeyecek"
"neden beni seviyorsun?"
zamanında sağlam aşık olup acı çeken kız belli ki.
gerçekten aşık olmamış kızdır.
doğru düşünen kızdır. aşkın kötü olduğunu bilir. candır.

edit: erkeğim.
bunun erkek olanları da var.https://twitter.com/tekas...status/225628576647614466