bugün

dertsiz başına dert arayan enayi sözlük yazarı beyanıdır.
Olmuyor o nedense ask bi turlu ugramiyor bana su saatten sonra kavusmama bile gerek yok kalp ritmim tekduzelikten kurtulsun kafi.
sözlükte tanışıp aşık olanların olup olmadığını merak ettiğim hadisedir. eğer var ise hikayelerini dinlemek isterim.
(bkz: çıkar şu üstündekileri ne dediğin anlaşılmıyor)
(bkz: zall bize karı bul allah sız)
aşkı arıyorum diyen kezban türk kızı triplerindendir.
hepimiz istiyoruz sayın sözlük yazarı.

(bkz: yalnız değilsin)
ol. verdim izni gitdi.
Git ol o zaman sayın sözlük yazarı , gözlerine bak derin derin , saçlarını okşarken düşün kendini.
Baktın olmuyor göğüslerine bak kesin olursun.
masturbasyon bırakıldığında bu isteğin sonuçlanması yakındır.
aşık olmak hoştur amma mecnun olmak başkadır başka. mevlana olmak da başkadır. şems mesela. mesela ile sayılabilecek bir ton aşk. insanın ne tür bir aşk aradığını net bir şekilde ortaya koyması ve değerlendirmeyi eyleme geçirmeden önce bu yaklaşımda bulunması gerek sayın yazar. * * *
en sevdigin romantik filmi izle,
yetmedi bi tane daha izle mesela (bkz: 50 ilk öpücük) fifty first dates olabilir. sonra cik disari gez, icindeki romantizm, aşki görecek birini bulmayi dene. umudunu da yitirme belki sen disarda askini ariyorken ask sana gelir, hic belli olmaz.kismet bu isler. baktin hic olmadi mi biraz visneli vodka ic, iyi gelir.
(bkz: arayan belasini da bulur mevlasini da)
Olmak istemeyen var mı ki ?
Genelde böyle şeyler beklemediğimiz, istemediğimiz zamanlarda gerçekleşir.
(bkz: aşık olmak istemiyorum)
aşk köpekliktir.

ahmet ümit.
bize sormana gerek olmayan durumdur.
(bkz: git şu ötede ol)
Evet evet bunu bende çok istiyorum sevgili sözlük yazarları.
olunca eğer aşk karşılıksız kalırsa büyük pişmanlık olacak istektir.
(bkz: kendimden biliyorum)
(bkz: ben yandim sen yanma yegenim)
insan her istedigini elde edemiyo sayin yazar.
Aşk vardı da biz mi olmadık sayın yazar. Hepsi şehir efsanesi bunların inanmayalım ve bu efsaneleri çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayalım. Lütfen, rica ederim...
canın mı kaşınıyor sayın yazar? keyfine bak rahatsın böyle, emin ol..
ben de istiyorum ama reddedilmekten kimseye cesaret edemez oldum. nasıl kurtulacam bu durumdan yardım edin yazar kardeşlerim.
aşk yoktur diyen mantikci bayanlarin aslında ne kadar paragoz ve bir o kadarda vefasız olduğunu açıkça belirtmek isterim. bu paraci bayanlarin yarin eşleri hastalanip yatağa düştüğünde nerde kaldı sevgi? terkedip gidermisiniz? birakin bu isleri devlet su isleri... sevgi, saygı ve karşılıklı aşk olmadan hiçbir birliktelik sağlıklı yurumez. hayatta herşey para değildir. bu ne ya yine konusturuyorsunuz beni.
güncel Önemli Başlıklar