bugün

instagramdan 7 tane kızla konuşuyordum, hepsi arkadaşça ve dostçaydı fakat bi kaç tanesine acaba olabilir miyiz falan diyordum.

Bir haftada 7 tanesi de sevgilisiyle fotoğraf paylaştı.

Aynı hafta içinde. Depresyona giriyorum bende.

Edit: ayrıca bi kısmı engelledi ve takipten çıktı, bir kısmı da artık konuşamayız falan diyor.

Osmanlı bile bu kadar çabuk çökmedi be.
Ben artık şarkı dinlemek değil, şarkı söylemek istiyorum..
Fıtratımız gereği en doğal istek.

Sevmeyi, sevilmeyi, değer görmeyi, tutkuyu, yerli yersiz gülümsemeyi özleriz hepimiz, isteriz.
Çünkü fesleğen değiliz, insanız...
her canlı bir gün aşkı tadacaktır,
her aşkın bir acısı olur, bir de tatlısı,
aşk başladığında, bitmeye başlar,
her geçen gün aşktan koparıp eksiltir,
bir gün elde sadece sızısı kalır,
aşk sızı ile güzeldir.
aşık olup büyük pişmanlık duyduktan sonra da unutmak için ruhunuza yalvarıp, birdaha aşık olmamak için tövbe edersiniz. ama size güzel bir şey söyleyeyim, bir kere tam anlamıyla gerçekten aşık olduysanız, ardından o kişiden çok ciddi yaralar aldıysanız 2. sefere ne yaparsanız yapın aşık olamıyorsunuz. bunun sebebi de, artık her şeyin farkında olmak, ve aşka karşı ümit ve güven kaybetmek. aynı zamanda hayatınıza giren şahısa karşı da aynı şekilde. kaynak ne amuğoyim? diyenler.. kaynak benim yolunağoyim! şöyle bir dipnot da düşeyim, ben bu s*ktiğimin platformuna kendi tecrübem olmayan hiçbirşey yazmıyorum. yazmadığımı da zaten bir çok kişisel entrylerimde belirttim. saçma sapan şeyler yapmayın.

hayat tv dizilerine benzemez. kendinize gelin!

tehlikeli sularda yüzmeyin.
ister rahat batması diyin ister başka bir şey ama bu sıralar istediğim şey. Hoşlantı da olur. Yani en azından görünce heyecanlanacak bir birey olsa diyor insan. Ara sıra kalbimi yokluyorum atıyor mu diye...
Burda kız çok Birine ol evlen.
Fakat, amansız aşkın getirdiği duygular, anksiyeteyi tetikler.
Siz bilirsiniz.
Kime aşık olacaksın hemde bu devirde, sosyal medya insanlığın en büyük toksidi haline geldi valla.
Güzel duygu, insanı esir alıyor.. kaybetmekten korkacak kadar sevmek çok değişik. Arkadaşım başına gelmeden anlayamazsın demişti.
istemekle olsaydı her şey, herkes mutlu olurdu. karşılık bulmadıkça gerek yoktur. hiç uğraşamam çelişkilerle.
(bkz: rahat batması)