bugün

ilk görürsün onu gözlerine dalarsın.akıl devre dışı oluyor ya hani gözünün içi parlar o an bir anda derin duyguların içine balıklama dalarsın ve çok uzun sürmez garip bir rüyadan uyanıp hayatın gerceklerinin vurduğu tokatin acısını geçirmeye çalışırsın....
O ne lan öyle. Sanmakla aşk olsaydı kays mecnun olur muydu?

O şey olmasın kedi uzanamadığı ciğere mundar dermiş. Aşk değil yani.

(bkz: kedi uzanamadığı ciğere mundar der)
megerse degilmissin. cildirirsin
bir kıza aşık olduğumu düşünüyordum ama durup düşündüm bu kız için neyi feda edebilirim? hiç bir şeyi cevabını kendime verdim yani kız benim için bir önem arz etmiyordu.

hayatımda 2 kere aşık oldum gerisi fasa fiso.
saç baş yapıp karşısına çıkmaya çalışmaktır.
Kimyasal maddelerle bozulan hormanal dengemizin bir tezahürüdür. Artık malzememizi kıpıdtatan her güzel kıza aşık oluruz. Veya kabaran testesteron hormonumuz bize aşık olduğumuzu sandırır.
Olmadığınızı anladığınızda çok acı verir. Acı veren şey zamanınızı boşa harcadığınızı fark etmenizdir ve aşık olduğunuzu düşündüğünüz sürece çevrenizdeki insanları kırmışsanız işte bu en kötüsü...
Aşkı bulduğumu sandım sende
Aşkı sevdiğini sandın bende
Sen ve ben acıyı sevda sandık
Geldik yol sonuna.....
Duygu boşluğundayken birinin görünüşünden hoşlanıp etkilenmek.
Aşkın fragmanı gibi bir şey bu. Aşık olmassın ama aşkın bir bölümünü yaşarsın. Birkaç gün yaşarsın bu hissi. Sonra asılmaya devam edersin.

(bkz: ünlüye aşık olmak)
hayatta yaşayacağınız en boktan duygu. beyninizin size bir şakası gibi.
her gün başka birine aşık olunduğunu sanılması durumunda, kişinin kendini kazanova hissetmesidir tabii karşılıklı değil bu işler. Sevilen durumdur.
Pişmanlıktır. Hele bir de karşı tarafa söylenmişse diyette fıstıklı baklava yemek gibi bir şeydir.
her insanın başına gelen vakadır.

yolda yürürken karşından gelen afeti fünün u görürsünüz aha dersiniz bu. bu işte hayalimdeki avrat.
sonra sizi fark etmeden yanınızdan çeker gider.

hemen ileride bir tane daha acayip bir şey geliyor. vurulursunuz.
oda aynı şekilde çeker gider.

tabi göz ucuylada arkadan süzersin.
sonra dersin ki. yok be tipim değilmiş.
bitmiş aşkla karıştırılma sonucu oluşabilecek sanrı. (bkz: aşkın hiçbir zaman bitmeyeceğini düşünen mal)
işte bu en kötüsüdür . Sandığını sonradan anlamak daha çok koyar adama arkadaş aşık olacaksan seni kırmayacak insana olacaksın gidip de adamı s*ken cinsten insana değil .
genelde lise yıllarında başa gelir aşkınızdan öldüğünüzü felan düşünürsünüz ama sadece biraz etkilenmişsinizdir.
abazalığın etkisiyle gelişen durumdur. bünye yavşayacak yer aradığı için çoğu zaman kendini, yavşamak için hedef olarak belirlediği kişiye aşık olmuş zanneder. *
gerçekten aşık olduğun zaman, geriye bakıp gülersin.
(bkz: aşık olduğunu sanmak)

edit: inanirsak olur bence.
kişinin takla takla düştüğü boşluk hissinin, polen katkısıyla beraber, üç beş günlük algı şaşılığı durumuna dönüşmesi sonucu vuku bulur.

ayırt etmek için, hamle yapmadan önce, belirli süre zarfı kadar beklenilmelidir.

edit: kendime ayar (bkz: aramaya inanmak)
insana yanlış kararlar verdiren sanı. insanın gerekenden çok daha erken bi zamanda seviyorsan git konuş benceyi uygulamasına sebep olur ki genelde sonuçları iyi olmaz. sık sık test edip onaylıyorum, bakıyorum geçen sürede güncelliğini kaybetmiş mi diye, ama değişen bir şey olmuyor pek. hala akıllanmadım.
http://bilemiyorumaltan.b.../11/kontratlk-asklar.html
olması imkansız şeydir. gerçekten aşıksan anlarsın zaten.
elinde olamayanı ya da başka deyişle imkansızı istemek.