bugün

ben uyuyamıyorum. hayır ne alaka da bilmiyorum ama iki saat falan uyuyor sonra uyanıyorum. derdim ne inan ben de bilmiyorum sözlük.
aşk genelde tek taraflı olur ama yinede mükemmel bişi ...
sonu genelde hüsranla biter çünkü ona ulaşamadıgın hergün o gözünde dahada büyür,
bide bakmışın ipin ucu kaçmış...karşıdakidende bi cevap yok... o saaten sonra zaten yıkılmışsın ...
toparlanman alır bi 2 yılını falal artık ...
sevmeyi becerememek. sever gibi tapmak.**
yalan duygulardır, beyne gazı verirler verirler o duygular, "işte hayatının insanı" diye. sonra kalırsın öyle. ne yazık ki.
dünyada sevilmedik şey kalmaz. her şeye aynı anda sahipmiş duygusunu veren tek durum aşktır.
bünyemdeki duyguları tarif edemezken ancak davranışlarla anlatacağım durum. yolda yürürken bi anda aklınıza geldiğinde -ki zaten hiç çıkmıyor ama o an başka oluyor- deli gibi koşmaya başlıyorum sonra bi an duruyorum gülüyorum sonra normal normal yoluma devam ediyorum insanlar biraz deli olduğumu düşünüyor sanırım.
farkında olmadan o kişiye hayvan gibi bakarsınız bir anlık göz göze gelme sizi kendinize getirir.
kendinizi aptal gibi hissedersiniz, onun sizi abaza sandığını düşünürsünüz filan.
midenin ağıza kadar koşması. kalbin boğazda atması.
böyle size saçma sapan bi şeyden kızdığında eehh başlarım sana da triplerine girmek yerine onun sinirini geçirmek için sıkıca sarılma hissi gelmesi bunlardan biridir zannımca.
arabayı adliyede bıraktık gitmisim durusmaya gec kalmısım farlar acık . isyerine donerken de montumu allmamısım . soguk havada heyecandan ne yapacagını bilememek. ama sonuc nedir 0 * yasandı bitti guzelce sonra da terketti anası isteyince . oldu mu size guzel bir sarkı sozu. arafta kalmıs aile baskısı sonucunda . haydi hep birlikte gulelim eglenelim. yalana gel
sigaramı ters yakmaya çalıştığım ve yanmıyo bu diye sinirlendiğim andır.
en sık yaşananı için;

(bkz: yanılgı)
insanın gögsünün ortasından karnına doğru bişey iniyor.
giren duygulardır efenim.*
herkes yalancı aq. aşık olursan kalkar daha ötesini şarkılar şiirler anlatıyor zaten.
hovercraft haller.
Kelebeklerin midenin içinde uçuşması gibi benzetmelerle anlatılıyor olsa da aslında (bkz: anlatılmaz yaşanır) bir olaydır.
duyguları bilemem de, yemek yiyemiyorsun, bir de her yere bir şeyler yazmak istiyorsun, duvara, dağa, taşa, fayanslara.**
efenim, yemek yiyememe diye bir duygu var ise, onu diyebilirim.**
(bkz: şerefsiz sevgilim)*
kalben daha da iyi olmak. önceden sevmediğin, haz etmediğin hatta adını bile duymak istemediğin kişilere karşı daha ılımlı ve sevecen olursun aşıkken.
karşılıklı olduğu vakit yeryüzündeki en çok haz veren duygu olmasının yanı sıra karşılıksız olanları da bir o kadar acı verici ve yıkıcı olabilen, hayatınızın seyrini değiştirebilecek, fiziksel ve ruhen çökmenize neden olabilecek algı, his bütünü.
elini kolunu koyacak yer bulamazsın. şaşkın, sakar, sırıtık halde ortalarda gezersin yaptığının farkında olmadan. çevrendekiler sorarlar gayrı ihtiyari. aşıkmısın nesin, nedir bu halin?
sen kimi zaman bu duyguyu istemezsin, sen istemedikçe de o sana daha çok yapışır. bir de kalıcı bir etki yapar sende, yıllar sonra görürsen bu duyguları ilk kez yaşatan kişiyi, aşırı derecede heyecanlanır, gözlerini kaçırır, ya bir an olsun seni görmesini istersin ya da kaçmayı.
şuana kadar yazılan entryleri okuyup, herkesin leon filminden etkilenmesine şahit olunan başlık.
en hissedileni heyecandır.
karın bölgesinde garip ağrı.
güncel Önemli Başlıklar