bugün

Teoman dinleyebilirsin.
Fotoğraflara bakabilirsin.
Şiir ve benzeri aşk cümleleri yazabilirsin.
Kendine daha iyi bakabilirsin, süslenebilir, imaj değiştirebilir, bakım yapabilirsin.
En önemlisi benim gibi çay seviyorsan çay demleyebilirsin.
aşık olmak değildir o. hoşlantıdır, egodur, gururun okşanmasıdır, hayranlıktır, beğenidir vs. bu devirde aşk mı kaldı?
(bkz: Serin hikaye birader)
Bizim Evin pencerelerini silebilirsin.
Sakin ol ve derin nefes al. ilk 1 ay çok güzel geçecek, o anları güzelce yaşa.

Yani türkçesi, bir fotograf karesi vardı herkes gösteriyi ölümsüzlestirmek için fotoğraf makinelerini telefonlarını açmışken, yaşlı bir kadın gülümseyerek seyretmekteydi. işte bu şekilde anın tadına var.

Biz de yaşarız bir gün kim gibilir.

Bir yakarış.
Küçük ablamız ergen galiba bir haftaya geçer.
sanirim ben de cok seviyorum birini bulduk birbirimiz ama ve lakin cok erken.. su gunler de hayatimin en guzel gunleri olmali. heyecanliyim ruh ikizinin varligi dogruymus. yapacak bir sey yok zamana birakacaksin.
Her genç kızın basina gelir geçmiş olsun.
Eyvahlar olsun, gecmis olsun.
Birine aşık olduğunda değil, birisi sana aşık olduğunda heyecanlan. Çünkü aşık olan herşeyi yapar ama aşık olunan sadece kendine bakar.
Çok evvel zaman önce arkadaşlarıma yapmış olduğum yardım çağrısıdır .
Yapma bu kadar Büyülenme karşındaki adama çünkü ilk fırsatta seni hayal kırıklığına uğratacak. Hani sen ne derse Hayır diyemiyorsun ya o sana diyecek. Tamam aşık ol sevgili ol. Ama karşındaki kişiyi gözünde büyütme. Yapmaz Üzmez beni deme. Üzecek çünkü. Birde günün birinde onun gözünde sandığın kadar değerli ve önemli olmadığını görürsen şaşırma. Herşeye ragmen anın tadını çıkar ama hayatını ona endeksleme. Bunları yap yeter.
Ne yapacağını bilsen aşk olmazdı zaten.
şu zamanda o kadar kıymetli bir duygu ki tadını çıkar . Hesap kitap yapma kıpır kıpır olduğun her anı derinine hisset . Tebrikler ayrıca .
bir soda şişesine otur ve ölmeyi bekle, emin ol karlı çıkarsın...
Amuda kalk.
çömel, fatiha oku geçer.
tadını çıkar sonra özlersin.
hiç bir şey yapma. keyfini çıkar.
Ya he he biter iki gün sonra o aşk.Baki olan sevgi ve saygıdır.
nispet yapma da naparsan yap.
Yavaşça yere otur, derin nefes al.
Geçmezse yapacak bir şey yok. Aşk dediğin adamın kalbine oturan bir öküzdür ve öküzler ürkütülmeyi sevmezler. Yemini, suyunu eksik etme yeter...
fazla heyecan iyi değil, ilişkiye derhal ara verilmelidir.
Sakin ol yarın sabah unutmuş olacaksın. Yani bende öyle oldu. *
boku yedin git intihar falan et sonu depresyon çünkü.
güncel Önemli Başlıklar