bugün

ne kadar da malım dedirtmiştir.
Yadsınamazdır.

Arkadaşlar bana aşık olanların hepsi mal. Kaderim midir nedir...
Hayır. Aşık olduktan sonra mal insan olunması.
dogru.

ask insani mallastriyor. anlamak icin baya bir ask acisi cekmek gerekiyormus.
doğrusu mal insanın aşık olmasıdır.
Başlığı yanlış girmişler aşık olunan insanın mal olması olucaktı o. Çekiyomuyum nedir nerde sipastik var beni buluyor arkadaş.
Aşk insanı mantik dışına çıkarır onun dusunlerini ele geçiren değişik bir duygudur hem çok güzeldir hemde çok üzer insanı aşık insan mal olur kısacası karşısındakiyle yan yana geldiği zaman da hemde .
Doğru bir önermedir. Çünkü çoğunlukla aşık olan insanlar aklı başı dağıtır, mala döner.
Mal olan insanların aşık olmasından daha iyidir.
kesinlikle doğru önerme bunu zamanla daha iyi anlıyor insan ....
Bu aslında aşkın gözü kördür lafının doğru olduğunun kanıtı. Insan sevdigu icin dogrulari gormekte zorlanabiliyor.
baya doğruluk payı vardır ne yeminler bozdurur ne tövbeler ettirir allem eder kallem eder bi bakmışsın malsın hatta en önde olan varya işte osun .
Valla dogru onermedir. Ne malliklar yaptik he.
bana aşıksa mal olmasının hiç bir sorunu yoktur.
Bir zamanlar mal olduğumu kabul etmek istemesemde doğru önerme. Maldık.
Maalesef doğru olan önermedir.yine olsa yine mal olurdum maalesef.
Hayatın değeri nasıl ölçülür sorusunun cevabı kişiden kişiye değişir.

Kimi der ki zenginim güçlüyüm siyasi nüfuz sahibiyim. Kimi der gencim güzelim / yakışıklıyım herkes bana hasta.

Kimi der ben mutluyum ulan mutluyum. Sebebi olmasına gerek yok. Aşk bir insanı tanımaktan bile mutlu olabilmektir.

Mal olmak noktasında evet biraz dogrudur bu zira çok detaylı inceleyen her insanda bir kusur bulur. Ben mesela çok inceliyorum ve kimseye aşık olamıyorum. Gençken (38 yaşındayım) aşık oldum ve cok badireli bir aşktı ama pişman değilim zira aşk sizi hayata bağlayan bir şey.
duygusuz mal insan aşık olamaz yoktur öyle bir şey. ama aşık olmak mallaştırabilir. sizin anladığınız türden mallaştırmak değil aşık olmayan anlamaz.
Mal beyanı..
Kendini hayatındaki hedefleri değiştirecek kadar paspas ediyorsa, evet maldır.
Aşk insanı mallaştırıyor. Çok samimiyim bu konuda.
Normal bir anında kendisinin aşıkken yaptıklarını başkasının yaptığını görse götüyle gülüp ne malsın amk der mesela ama o aşk şeyiyle kendi yapabiliyor. Üstüne bir de Gayet gurur duyuyor bu yaptığıyla.
Tamamen katılıyorum. Benim için çok doğru bir önerme. Aşık olunca gözüm hiçbir şeyi görmüyor Tam bit gerizekalı oluyorum. Bütün yalanları, yanlışları, hataları görmezden geliyorum. Aşık olun ama kendinizi çok da fazla kaptırmayin. Yanarsiniz
Aşk, kalbin beyne uyku ilacı içirmesiyle başlar. Beyin uyur vücut ve ruh sersemler mallaşır. Beyin tatlı uykudan kalbin çaresiz kalıp ondan yardım istemesiyle uyanır ki aşk zehrinde insanın mal sürecinde olduğu gerçektir.
Aşk, hiç konuşmadan sohbet etmektir bakarken sevdiğinin gözlerine.
görsel