bugün

cüzdan sağlamsa korkma aslanım.
ergenlikte olan şeydir. yaş kemale erince cinsellikle aşk yanyana yürür. dokunmadan sevemezsiniz.
gerçekten onun hakkında böyle şeyler düşünmezsiniz. sadece yüzüne bakası geliyor. mal gibi bakıp bakıp gülerdim amk.
yanıldın bebeğim aksine artmasıdır. ya da o aşk değildir.
mastürbasyon yapma isteği duymamasıyla gerçekleşir, sevdiği kızı eli ile aldattığını düşünür. mastürbasyon yapması halinde vicdan azabı duyar.
böyle düşünen kızlara, aksini ispat etmek için hazır bir sürü erkek mevcuttur.
gerçekliği olmayan bir tespittir.
nasıl entryler girilmiş böyle buraya psikolojimi bozdunuz lan. acaba benim 2senedir konuştuğum sevdiğim kişi de mi böyle diye düşünüyorum şuan. ne kadar acı. hayır hayır bu olmamalı.
köküyle yalandır.

" aşk, seksi bedavaya getirmek için uydurulmuş koca bir yalandır "
Asla ve kati suretle gerceklesmeyecek olan onerme.
kadınları ne yazık ki mutlu eden durum. erkeğin aşkını aseksüel olması gereken tutum-lar silsilesi olarak tasavvur eden kadın, sarılınca erekte olmayan, kendisiyle sevişmeyi düşünmeyen sevgiliye karşı apayrı sevgi duyar. hoş, erkekte de bazen böyle bir zihniyet oluşuyor ''lan normalde hiç böyle olmazdı, aşık mı oldum acaba?'' diye düşünmesine yol açıyor. ''aşık mı oldum acaba''... cinsellik aşkla hiç alakası olmayan bir aktivite çünkü. cinsellik tü cinsellik kaka.
aşk başlayınca cinsellik bitmez. seviyesi tavan yapar.
bencil cinsel arzuların yerini, paylaşımcı, koruyucu, sevecen ve saygılı arzular alır.
erkeğin pipisini sadece işemek için kullanması.
aşık olmak için 80 sene bekleyenlerin başına gelmesi muhtemel son.
aşık olunan kişiye karşı bir şey hissedilmiyorsa ters bir durum var demektir.
Sevdiğim gül gibidir,dokunsam kırılır diye düşünenlerin başına gelicek iştir.Tam tersidir durum aslında,aşk ve cinsellik iki iyi arkadaştır.
cinselliğini bastırmaya çalışan, saçma sapan toplumsal tabuların etkisinden kurtulamamış, kadını mastürbasyon aleti olarak gören bireyin kendini kandırmasının ve saçmalamaktaki son adımının göstergesi tümcedir. sağlıklı birey, cinselliği yaşayan/yaşamak isteyen bireydir.
aşk ve seks bir bütün olduğu için yanlış bi düşünce oldugunu savunuyorum.
erkeklerin aşksız nasıl seviştiğini yıllardır merak eden kadınlar için biraz açıklık getiren (saçma da olsa) başlık.
(bkz: sevdiğimi sikmeye kıyamam)
(bkz: uyanıkken kabus görmek)
aşkla sevişmenin farkına varamamış, cinselliği hep kötü olarak algılayan insan modeli yanlış bir düşüncedir.
Bu duygunun minimum 2 aylık ömrü vardır...Herşeye rağmen o 2 ay ilişkinin en güzel dönemidir...
bir türlü anlam veremediği ama muhtemelen sadakat gibi duygulardan kaynaklanan bir çıkmaz.hadi karşılıklı bir aşk varsa eyvallah ama yok platonikse ve buna rağmen cinseeliğini bitirmişşsen işte bu ahmaklığın ta kendisi.
Bilhassa ergenlik dönemindeyse kendimden de örnek verebilirim biyolojik hazzın arka plana itilip tamamen manevi duyguların içine gömülünen durumdur.