bugün

aşk, sevgi, hoşlanmak.. gibi ne kadar kavram varsa hepsinin içinin boşalmasına sebebiyet veren kişiler tarafından sarfedilen söz
insanlar duyguları isimlendirmek yerine yaşamyı tercih etse, dünyaya daha da bir faydalı olacaklardır.
daha iyisini bulursam bırakabilirim manasına gelir. açık kapı bırakmaktır.
istemem yan cebine koy demenin bir başka versiyonu.
aşkın ne olduğunu bilmiyomki mına koyym anlamına gelir cümle...
(bkz: hoşlantı)
aşık olup olmayacağına karar verme aşamasıdır.
Farklı bir türdür.Aşk ne zanneddiği belli değildir.
bokun adını badi sabah koymuşlardır dedirtesi kelimeler topluluğudur.
(bkz: yok ya)
(bkz: metal dinlerim metallica dinlemem)
aşk ile hoşlanmak arasındaki ince çizgiyi görmüş bir bünyenin söyleyebileceği laf. bakmakla aşık olunsaydı öküz trene aşık olurdu..*
erkek gelmiş kıza teklif etmiştir. kız boşluktan kabul etmiştir. ama gün geçtikçe sevilmek hoşuna gideceğinden hoşlanmaya başlamıştır sevgilisinden. aşık oluncaya kadar da bu başlıktaki cümleyi söylemiş durmuştur arkadaşlarına. ama ne zaman aşık olduğunu o da farkedememiştir.
etrafa atılan bir nev i havadır. ya ayrılsa da bana koymaz süsü verilir. sonra köpek olunur. kız ayarlayacaksanız tekliflere açığım mesajı da alttan verilir.
(bkz: afferin sana)
eksi verildikten sonra eksi veren arkadaşa kasten edit: (bkz: sana da afferin)
Hamileyim, sevişmedim...
Aşk kontrol edilemez olduğundan inandırıcı gelmeyen cümle.
Aşk diye bir şey olmayıp libodomla alakalı bir olay oldugu için yalan cümledir.
herhangi bir sebepten, birini görünce kalp atışının artmasını kendine yediremeyen şahıs lafı.
hoşlanmak daha vazgeçilebilirdir ya hani...
"sevmiyorum ama sevişirim abi." demek gibidir.
Aşkın ne büyük olduğunu anlamış bünye tümcesidir. Aşk öyle hemencecik içine düşülen bir şey değil, adamlar 40 sayfa şiir yazmış aşk'ı anlatmak için. Hoşlanmak, aşk, sevmek... Bunlar hep başka şeyler.
Bu nedir ya hu bağımlı değilim, kullanıcıyım der gibi..
Aşk olsa duramazdın zaten.