bugün

youtube'da sevdiceği, ki kızın kendisinden haberi yoktur, için hazırlamış olduğu duygusal video ile * dikkat çeken chocuk(!)tur. "olsun biz platonik de severiz."

http://www.youtube.com/watch?v=vBQpYIqzRGI&NR=1

--spoiler--
"dile hakimiyeti, fona koyduğu müzik... bu video bir başyapıt."

the guardian
--spoiler--

allahım sen bana sabır ver! *
ötenazi hakkımı kullanmayı düşündüğüm, kelimelerimin çaresiz kaldığı bir başyapıt.
yaptıgı yurek burkan videosuyla bizi hayatın ve uremenin anlamını cozen bir bilge'nin varlıgından haberdar eden asık abazanı. bilge'nin yorumu ise soyle:

kahtalimici16 (1 day ago)

diyorsunki kardeşim deli gibi sevdim seni..
sen nesini sevdin sevmedin birader
gözünü burnunu kaşını gördün s.kin kalktı
üreme isteginden oluyor bunlar. çogalma istegi hepsi
dünyanın düzeni bu herkes birbirini düşünceleri için sevse dünyada çocuk olmazdı.

düşüncesi için degil a*ı,g*tü için seviyorsun.

(bkz: vay anam vay)
sanırsam kızın yonja gibi bir sitede sayfası var. zafer de fotoğrafları ordan araklamış.
sahip cıkmamız gereken bir asıktır. video'nun sonundaki "ve son söz... " diye bagladıgı istegi ise yurekleri çok pis burkar;

"ve son söz beni tum turkiye deli aşık olarak bilsin."

kışt len kışt...
gercekci ve beni gulumseten bu yorumu yapan cuknu adli arkadasla sizi basbasa birakiyorum,

---spoiler--

cuknu (1 day ago)

am insana neler yaptırıyo way be

--spoiler--
--spoiler--
gerek senaryosu gerekse karakter oyunculukları..
sezonun en iyisi..

mutlaka izleyin..

tutto sport
--spoiler--
bi de türkce konusabilse tam olacakmıs.
(bkz: ya ben lan neyse bir sey demiyorum)
--spoiler--
nines neb miyikis inipit

cumhuriyet
--spoiler--
pozlar, yazılar, fon müzigi asık chocuk zafer gercekten müthis isler basarmıs

sonuc: 2 dakikalık gülme krizi.

ayrıca (bkz: asık chocuk zaferin uludag sozluk yazarı olması)*
videoya eklenen yazılar sırasıyla (imla hatalarıyla beraber) şöyledir:

"dikkat izleyeceginiz video deli bir aşin videosudur. aşık-chocuk zafer. ben seni çok seviyorum ve senin o ilgidin aşklardan deil deli olacak kadar seviyorum. ve sevgi zamnla deil sevmekle olur bunu unutma!!! bak bir konuyu merak ediyorsan seni nerden bulup sevdiğimi sorarsan kader bu ben değil hiç kimse kadere karsı koyamazkara gözlüm ve beljki beni sevmeye bilirsin biz platonikte yasariz aşkımızı belki bir gün sende seversin kimbilir alahın işinede karışılmaz ki!!!
ve son söz beni tüm türkiye deli aşık olarak bilsin".
ötesi yok!

yürü be kim tutar seni! demek istiyorum arkadaşa.

gülmeden yapılmaya çalışılan tanım:

bir rezil oluş hikayesi, bu kız bunu parçalamasın da ne yapsın.
turkce'nin icine etmis bir asik. asik oldugu kiz ise ayri bir durum. kendisi tam olarak yonjadaki turbanli kizlara ornek olarak gosterilebilir. ayrica ilginc bir ayrinti daha vermek istiyorum sayin seyirciler; kizin sol kulaginda tam 5 tane kupe var. ayrica ashik cocugumuz da yurt manzarali resimleriyle butun genc kizlarimizi kendine asik edecek kadar karizmatiktir. dileriz devam bolumleri gelir. *
imkansız imla hataları yapan chocuk.
yazım kurallarından bihaber olan chocuktur.
bu kızların hepsi mi fotoğraf çektirirken kafayı yana eğerler diye düşündüren video. biri de düz baksın bilader şu vizöre. nedir bu devamlı kafayı eğme tribi?

bu arada bu kızın babası türkçe öğretmeniyse çok gülerim.

son olarak medyadan bir alıntı;

ronaldo fener'de.

efsane fotospor.

olsa da kodum olmasa da.
bilerek imlâ hatası yaptığını düşünüyorum..
bir insan neden sevdiğinin resmini youtube gibi abazan ve azmış insanların mekanı bir yere koyar ki diye düşünmüşümdür hakkında ayrıca..
teoride ve pratikte yanlış hatta aşık chocuk'un anlayacağı dilden "yalnış" bir yapıt.
(bkz: ahin bizi kimse ayıramaz)
bu videoyu yaparak, kızın hiç bir zaman kendisine tekrar dönmemesine sebep olmuş chocuktur.
michael jackson'ın gençliğini anımsatıyor.
--spoiler--
gerçek aşkın savaşçısı zaferin umutsuz hikayesini anlatmaktadır.
--spoiler--

her ne kadar umutsuz gözükse de, kızın tipinden yaptığım karakter tahliline bakarak, bunun hanım kızımızın alacağı ilk ve son aşk videosu, mektubu vs. olduğunu da göze aldığımızda, bu kız bu videoya verir gibi bir kanıya kapıldım. hayır g.tüme ruj sürsem bu kızdan güzel olur be can..

--spoiler--
kız fetullahçıdır.
--spoiler--
kızcağızın webcam karşısında pozisyonunu hiç bozmadan verdiği biri açık biri türbanlı iki poz adamı yarmaya yetiyor. o kadar düzenli gitmiş ki ard arda. hani "böyleyim, bi de beğenmezsen bi de böyleyim ben" diyor. enfes bir çalışma. youtube da "best of month" ödülünü alacak video.
malesef yayından kaldırılmış videodur. Ancak aynı sanatçının diğer yapıtlarına erişmek için aşağıdaki link kullanılabilir;

http://www.youtube.com/user/terk9

ayrıca; (bkz: ahin bizi kimse ayıramaz)