bugün

Aşık olursun, hep onu düşünürsün, yemen içmen değişir, hayata bakışın, zevklerin, müziğe bakışın değişir. Yumuşak parçalar dinlersin. Daha hafif, daha duygusala yönelirsin. Gün geçtike daha da büyür sevgin. Müziğede onada bağlanırsın. Sonra enteresan şeyler gerçekleşmeye başlar. Akıl erdiremezsin. Sonra bi şekilde o senden kopmaya başlar. Tutamazsın. Sinirlenirsin. O yumuşak parçalar sana bok gibi gelmeye başlar. gibtimin dünyasından nefret etmeye başlarsın. Dinlediğin müzik hafif gelir. Daha sertine yönelirsin. Acı çektikçe daha sertine daha ağır parçalardan zevk almaya başlarsın. içindekini dışarıya vurmak istersin. Bağırırsın çığırırsın. Oda yavaş yavaş elinden kayınca hepten koparsın dünyadan. Müziğe aşık olursun. Onun yerini müzik alır. Her solo, her brutal, her scream senin acını almaya başlar. Müzik vazgeçilmez olur. Aşka inanmamaya başlarsın. Tek varlığın müziktir artık. Sadık dost müzik..
"bilmezdim şarkıların bu kadar güzel,
kelimelerinse kifayetsiz olduğunu
bu derde düşmeden önce."

diyen orhan veli'nin de gözünden kaçmayan hadise.
Sırf o seviyor diye club müzik dinliyordum sözlük. Ben de seviyorum diye düşünüyordum. Hatta şarkımız da 'scream and shout'dı. Ayrıldık. Bir baktım müslüm gürses en yakın arkadaşım olmuş.
güncel Önemli Başlıklar