bugün

bir insana bağlanıp, ondan başka biri ihtiyaç duymadan bir ömür geçirebilirim düşüncesinin insanın beynine, kalbine işlemesi.
acısır. kanatır kalbi yüreği.
sol arka yanıdır.
olmayan tarafıdır. aşkın güzel bir tarafı yoktur. onu güzel yapan, bizim davranışlarımızdır. yoksa ben burada ortalığın canına koysam ben aşığım diye aşkın güzel tarafı mı olur allasen.
soru sormadan seks?
bitmesi.
masum zamanlarıdır.

malesef her insan büyüdüğünde masumiyeti nasıl kaybediyorsa ,aşk içinde bu durum geçerlidir. zaman geçtikçe masumiyet tükenir.

en güzeli başından sonuna kadar güzel götürmek , çıkmaza girip kırgınlıklar başladığında fazla uzatmadan saygılı bir şekilde bitirmektir.
ilk görüştür.
Hamlıktan kurtulmaktır.
sol yanı. daha oluşmamış hali yani.

edit: milimlik esprisini açıklamak zorunda olduğunu hissediyor.
platonik halidir. hayallerinde ne hoşuna gidiyorsa onları yakıştırıyorsun. beğendiğin dış kabuğun içi senin ihtiraslarınla dolu oluyor. daha ne olsun.
Olmayışı..

Aşkın mahiyeti kadınların bu işten saglayacaklari çıkarlarla ilgilidir. Götü Boklu prenseslerimizin ihtiyaçlarından doğan buluşlardır bunlar.
geçici olması.
Bence aşkın heryanı güzel... onu sadece keşfetmek lazım gelir...
hani organınıza takıp izler misiniz bilmem ama (bkz: louie) dizisinde bu konuyla ilgili farklı bir bakış açısı vardır.

https://www.youtube.com/watch?v=V_eCrIO0ECw
insanın kendisini dünyada hiçbir dert kalmamış gibi hissettirip zamanın ötesinde bir yerlere götürmesidir. Ardı ardına mutlu hayaller kurabilirsin.
Gözünün hiç bir şey görmemesiddir.
Yoktur demeyi isterdim ama var
aşk güzelleştirir insanı.
akdenizin tuzu gibi olması.
Her şeyi kendini bile unutuyorsun.yasama amacın oluyor.
Abi şurda mesela binlerce sorundan bahsediyoz yok siyaset ekenomi ama abi biri var işte yan yana bi geliyosun ne ekonomi kalıyo ne siyaset.
Aşkın en iyi yanı yoktur, en güzel şey aşık olmamaktır.
güncel Önemli Başlıklar